• Zmień język

Adres do rejestracji firmy Wrocław-Krzyki

Adres firmy w prestiżowej kameralnej lokalizacji we Wrocławiu to inwestycja w wizerunek Twojej firmy.Oferta biura wirtualnego Wrocław to więcej niż tylko adres do rejestracji firmy i odbieranie korespondencji.Zależy nam na sukcesie Państwa firmy.Dlatego pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, zapewniamy wsparcie naszych specjalistów (prawnik i księgowość) oraz doradzamy jak poruszać się po świecie biznesu we Wrocławiu.Dzięki temu skupisz się na zdobywaniu nowych rynków i nowych Klientów, minimalizując przy tym koszty prowadzenia firmy i biura.

 • Prestiżowa lokalizacja we Wrocławiu,
 • Oszczędność czasu i pieniędzy,
 • Profesjonalna obsługa,
 • Dyskrecja i lojalność,
 • Konkurencyjne ceny na terenie Wrocławia.

Pełen pakiet korzyści w jednej niskiej cenie

Adres do rejestracji firmy

Adres korespondencyjny

Odbieranie poczty bez limitów

Skanowanie poczty bez limitów

Wysyłka poczty na wskazany adres

Powiadomienia E-mail/SMS o nowej korespondencji

Wybierz adres dla Twojej firmy:

 • 50-561 Wrocław,
 • ul. Niemczańska

 • /  
  (dowolny numer)

Tak może wyglądać pieczątka Twojej firmy:

"Twoja nazwa firmy"
50-561 Wrocław, ul. Niemczańska X/Y
NIP: 0000000000   REGON: 000000000

Jak wypadamy na tle konkurencji

N33Konkurencja
Adres do rejestracji firmy
Adres korespondencyjny
Adres do wizytówek w Internecie (Google, Zumi, Panorama Firm, itd.)
Odbieranie poczty, bez limitu
Skanowanie i umieszczanie poczty w panelu internetowym, bez limitu
Powiadomienia o nowej poczcie E-mail, SMS, bez limitu

Cennik wirtualne biuro N33 Wrocław

59 zł/mc
Płatność miesięczna
49 zł/mc
Płatność za 6 miesięcy z góry
39 zł/mc
Płatność za 12 miesięcy z góry
Powyższe ceny w netto. Należy doliczyć 23% podatek VAT. Rabat na kolejną firmę 10%.
Zamów usługę wirtualnego biura
Jeśli nie możesz lub nie chcesz zarejestrować firmy w miejscu swojego zamieszkania, skorzystaj z oferty wirtualnego biura Wrocław.

Wynajem adresu - rejestracja działalności gospodarczej Wrocław

Aby założyć firmę musisz posiadać adres pocztowy, pod którym zarejestrujesz działalność gospodarczą. Niektórzy wykorzystują do tego celu swój adres zamieszkania, czy zameldowania (często nawet będąc nieświadomym mankamentów tego rozwiązania).

Wirtualne biuro to usługa, która jest rozwiązaniem dla osób, które pracują z domu lub często są w podróży i dlatego nie potrzebują stałego, stacjonarnego biura. Niektórzy też nie chcą, aby ich domowy adres wyświetlał się różnych katalogach firm, gdzie widnieje adres firmy. Dzięki rozwiązaniu wirtualnego biura, jakie oferujemy, można zarejestrować firmę, spółkę, działalność gospodarczą pod prestiżowym adresem na Gaju we Wrocławiu. Dzięki temu będziesz mieć prawo do posługiwania się tym adresem we wszystkich sprawach związanych z firmą, jak: w kontaktach biznesowych, podczas załatwiania spraw urzędowych, w urzędzie skarbowym, czy bankowych.

Jeżeli chcesz zarejestrować swoją działalność gospodarczą pod prestiżowym adresem w osiedlu Gaj we Wrocławiu, to usługi naszego e-biura, będą dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Podpisując umowę z nami zyskujesz atrakcyjny adres siedziby firmy we Wrocławiu, bez ponoszenia wysokich nakładów finansowych związanych z najmem własnego lokalu, jego sprzątaniem i utrzymaniem. Nasze biuro zlokalizowane jest przy ulicy Niemczańskiej we Wrocławiu. Jako najemca adresu możesz wybrać adresy z puli unikalnych numerów mieszkania.

Adres do rejestracji firmy Wrocław

Jeśli fizyczny adres do korespondencji i zarejestrowania firmy jest Tobie potrzebny, to wynajem wirtualnego biura na Niemczańskiej pozwala zniwelować wszystkie problemy freelancera, osoby pracującej zdalnie lub osoby chcącej otworzyć firmę we Wrocławiu, bez miejsca zameldowania.

Miesięczny koszt takiej usługi wirtualnego biura wynosi zaledwie kilkadziesiąt złotych. Dzięki temu zyskujesz nie tylko adres do rejestracji firmy, ale także zapewniasz sobie odbiór korespondencji i wysyłanie skanów tej korespondencji na podany e-mail. Wybierając odpowiedni pakiet możesz liczyć na szereg dodatkowych usług.

Wynajem wirtualnego biura, to nie tylko fizyczny adres do rejestracji firmy, także usługi biurowe:

 1. Odbiór oraz wysyłka skanów poczty przychodzącej na adres biura wirtualnego (Wrocławski adres do rejestracji firmy).
 2. Obsługa poczty elektronicznej (dostajesz dedykowany e-mail).
 3. Przechowywanie i archiwizacja dokumentów, które przyszły pocztą.
Nasze usługi:

wynajem fizyczny adres do prowadzenia firmy, wirtualne biuro dla obcokrajowców, wynajem adres firmy dla cudzoziemców, rejestracja firmy pod adresem Wrocław Krzyki, wirtualne biuro dla cudzoziemca

Adres biura dla obcokrajowców

Jeśli przyjeżdżasz do nowego kraju i nie masz własnego mieszkania, to gdzie zarejestrujesz swoją firmę? Dlatego wirtualne biuro jest dobrym rozwiązaniem nie tylko dla osób pracujących zdalnie, ale również cudzoziemców. Usługa wynajmu adresu do rejestracji działalności gospodarczej pomoże obcokrajowcom.

Podczas startu rozmów z wirtualnym biurem, rozpoczynamy kontakt od podpisania umowy wynajmu powierzchni biurowej i podpisanie umowy na usługę. W tym przypadku usługa to udostępnienie wirtualnego adresu, czyli wynajem biura wirtualnego.


Już za 39 zł miesięcznie (przy płatności z góry za rok) wynajmujemy lokal do rejestracji działalności gospodarczej, spółki cywilnej, czy spółki z o.o. Z naszej oferty skorzystają nie tylko rozpoczynający swoją pierwsza firmę przedsiębiorcy, ale również firmy działające wiele lat na rynku. W zależności od wybranego pakietu wirtualnego biura, możesz zarejestrować firmę pod wybranym z puli kilku adresów (Niemczańska 33 lub Niemczańska 39) swoją firmę i ustanowić tam adres siedziby. Dzięki temu zyskujesz dostęp do najbardziej przyjaznych urzędów w dzielnicy Wrocław-Krzyki.

W tym dziale: wirtualny adres dla firmy Wrocław, adres skrzynki pocztowej, adres do odbierania poczty Wrocław, adres biurowy dla firmy Wrocław, najtańsze biuro wirtualne.