• Zmień język

Wirtualne biuro Wrocław Krzyki

Biuro wirtualne to oferta dla firm, które nie potrzebują stałego miejsca pracy, ale potrzebują rozpoznawalnego, prestiżowego adresu do odbierania poczty i przesyłek lub chcą podlegać pod urzędy Wrocław-Krzyki.

Zapewniamy segregowanie, skanowanie, odsyłanie Państwa korespondencji: o korespondencji powiadamiamy mailowo do max 3 godz. od ich przyjęcia, a w panelu Klienta znajdują się zeskanowanie dokumenty.

Dzięki temu rozwiązaniu mogą Państwo spokojnie przekierować do biura wirtualnego pisma urzędowe i nie bać się, że przepadnie termin na odpowiedź.

Twoje korzyści:
 • Wielka oszczędność: siedziba Twojej firmy od 39 zł miesięcznie.
 • Pełna obsługa biurowa bez zatrudniania pracowników.
 • Minimum formalności: umowa w 2 godziny. Wygoda: umowę można zawrzeć również korespondencyjnie, bez przyjeżdżania do nas.
Co otrzymujesz?
 • Prestiżowy adres biznesowy do rejestracji firmy i korespondencji,
 • Podaj ten adres we wszystkich dokumentach firmy — od wizytówek po wyszukiwanie w Google/Internecie,
 • Zajmiemy się obsługą korespondencji przychodzącej — możemy ją przekazywać lub skanować (w tym paczki do 30kg oraz przekazy pieniężne),
 • Powiadomienia E-mail/SMS o odebranej korespondencji,
 • Skanowanie odebranej korespondencji (bez limitów),
 • Przechowywanie odebranej korespondencji (bez dopłat).

Wybierz adres dla Twojej firmy:

 • 50-561 Wrocław,
 • ul. Niemczańska

 • /  
  (dowolny numer)

Tak może wyglądać pieczątka Twojej firmy:

"Twoja nazwa firmy"
50-561 Wrocław, ul. Niemczańska X/Y
NIP: 0000000000   REGON: 000000000

Jak wypadamy na tle konkurencji

N33Konkurencja
Adres do rejestracji firmy
Adres korespondencyjny
Adres do wizytówek w Internecie (Google, Zumi, Panorama Firm, itd.)
Odbieranie poczty, bez limitu
Skanowanie i umieszczanie poczty w panelu internetowym, bez limitu
Powiadomienia o nowej poczcie E-mail, SMS, bez limitu

Cennik wirtualne biuro N33 Wrocław

59 zł/mc
Płatność miesięczna
49 zł/mc
Płatność za 6 miesięcy z góry
39 zł/mc
Płatność za 12 miesięcy z góry
Powyższe ceny w netto. Należy doliczyć 23% podatek VAT. Rabat na kolejną firmę 10%.
Zamów usługę wirtualnego biura

Podlegamy pod następujące urzędy:

 • Urząd Skarbowy Wrocław-Krzyki
  ul. Sztabowa 100
  53-310 Wrocław

  2,5 km (7 min) Pokaż trasę

 • Sąd Rejonowy Wrocław-Krzyki
  ul. Podwale 30
  50-040 Wrocław

  3,8 km (13 min) Pokaż trasę

 • ZUS Oddział we Wrocławiu
  ul. Pretficza 11
  50-930 Wrocław

  3,4 km (9 min) Pokaż trasę

 • Urząd Pocztowy Wrocław 54, Gaj
  ul Jabłeczna 25
  50-567 Wrocław

  1 km (3 min) Pokaż trasę

Prowadzenie działalności gospodarczej wcale nie musi wiązać się z kosztownymi inwestycjami na wynajem biura. Zdajemy sobie sprawę jak trudno jest wejść na rynek z nową ofertą. Dlatego proponujemy wirtualne biuro Wrocław-Gaj, które ułatwi założenie i prowadzenie własnej firmy, przy obniżonych kosztach utrzymania biura.

Adres do rejestracji firmy Wrocław

Zakładam działalność gospodarczą i potrzebuje siedziby pod rejestrację firmy. Nie szukam metrów kwadratowych, bo wiąże się to w wysokimi kosztami. Bardzo korzystną, a przy tym umożliwiającą obniżenie wydatków najmu biura opcją jest nasze wirtualne biuro. W dużym skrócie jest to usługa polegająca na zleceniu naszej firmie obsługi biurowej. Dzięki wirtualnemu biurowi nie musisz mieć fizycznej siedziby swojej firmy. Możesz mieć tylko adres, a całą korespondencje tam przychodzącą zeskanujemy i odeślemy Tobie mailowo.

Wirtualne biuro przy ul. Niemczańska Wrocław, powstało z myślą o przedsiębiorcach i ich potrzebach. Misją naszą bowiem jest kreowanie warunków w których współpracujące z nami podmioty mogą minimalizować koszty najmu i utrzymania biura, a mogą skupić się na maksymalizowaniu zysku. Przy współpracy z nami wybierasz kompetentność, szybkość działania, elastyczność oraz szeroki zakres usług. Umowę najmu wirtualnego biura od zgłoszenia do nas, do podpisania umowy zamykamy zwykle w 24 godziny.

Wynajem adresu do rejestracji działalności gospodarczej Wrocław

Poznaj pełną ofertę wynajmu fizycznego adresu pod firmę. Usługa wynajmu adresu do rejestracji firmy obejmuje kluczowe aspekty wirtualnego biura:

 1. Adres pocztowy do rejestracji firmy we Wrocławiu.
 2. Adres pocztowy do korespondencji - Wrocławski adres Twojej firmy.
 3. Odbieramy korespondencję pod wybranym adresem pocztowym, następnie ją skanujemy i wysyłamy je Tobie na wskazany adres e-mail.
 4. Skanowanie przychodzących dokumentów i powiadamianie klienta mailem albo przez SMS o listach jest dla nas standardem przy korespondencji firmy.

Wirtualne biuro prowadzone przez Niemczańska 33, Wrocław pozwala na rejestrację działalności gospodarczej, firmy, spółki cywilnej, spółki z o.o., fundacji, stowarzyszenia pod fizycznym adresem biurowym w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Gaj we Wrocławiu. Oprócz zarejestrowanego adresu biura uzyskujesz kompleksową obsługę biurową: odbieranie listów (w tym poleconych) oraz przesyłek pocztowych. Dodatkową korzyścią jest internetowy panel Klienta, dzięki czemu masz stały dostęp do odebranej korespondencji.

Adres biura pod rejestrację firmy Wrocław

Korzyści z wirtualnego biura to m.in.: Oszczędność kosztów w utrzymaniu biura tradycyjnego, atrakcyjny adres firmowy we Wrocławiu przy ulicy Niemczańskiej, dogodna lokalizacja siedziby firmy blisko centrum Wrocławia, profesjonalna obsługa w tym podpisanie umowy zajmuje nam mniej niż 24 godziny. To wszystko przy zapewnieniu dyskrecji. Traktujemy klientów z dozą lojalności i wszelkie informację o ich działalności traktujemy poufnie.

Nasze usługi:

wirtualne Biuro bez zameldowania, adres dla firmy Wrocław, adres do rejestracji firmy Wrocław-Krzyki, rejestracja firmy pod adresem biura wirtualnego, rejestracja siedziby firmy dla obcokrajowca, wynajem adresu do rejestracji działalności gospodarczej, adres firmy dla cudzoziemców

Wirtualne Biuro przy ul. Niemczańska we Wrocławiu zapewnia różne pakiety usług w korzystnych, niskich cenach dla przedsiębiorców. Rozliczamy się wystawiając faktury VAT za najem adresu do zakładania firmy Wrocław. Podlegamy pod Urząd Skarbowy Wrocław-Krzyki.

Każdy Klient naszego wirtualnego biura otrzymuje do dyspozycji internetowy panel Klienta. Dzięki panelowi klienta otrzymujesz swobodny i nieograniczony dostęp pełnych i szczegółowych danych dotyczących odebranej korespondencji, która przyszła na Twój wynajęty fizyczny adres biurowy. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do skanów listów, załączników, itd. Nasz panel jest również dostępny na urządzenia mobilne (czyli na Android i iOS), gdyż strona dostosowuje się automatyczne do tych urządzeń. Do tych skanów korespondencji firmy możesz udzielić dostęp dowolnej liczby użytkowników: wspólników, członków zarządu, pracowników, itd.

W tym dziale: adres siedziby Wrocław, adres dla firmy Gaj osiedle Wrocław, wirtualna firma Wrocław Krzyki, wirtualny adres dla działalności gospodarczej, wirtualne biuro all inclusive.