• Google Maps
 • Wirtualne biuro Wrocław Krzyki. Adres dla firmy
 • Zmień język

Wirtualne biuro Wrocław Krzyki, adres do rejestracji

Biuro wirtualne Krzyki to oferta dla firm, które nie potrzebują stałego miejsca pracy, ale potrzebują adresu siedziby firmy do odbierania poczty i przesyłek lub chcą podlegać pod urzędy Wrocław-Krzyki.

Zarejestruj nową lub przenieś istniejącą firmę na adres wirtualny. Zapewniamy odbieranie, skanowanie i przesyłanie na wskazany email Państwa korespondencji. Skanowane listy wysyłamy mailowo jako załączniki PDF, do max 3 godz. od przyjęcia.

Mogą Państwo spokojnie przekierować do biura wirtualnego pisma urzędowe i nie bać się, że przepadnie termin na odpowiedź. Zwiększasz szansę zachowania prywatności, gdyż nie musisz rejestrować spółki na prywatny adres domowy. Wirtualny adres biura Niemczańska dba o anonimowość i ochronę danych osobowych.

Nie wynajmujemy lokalu, w którym świadczymy usługę wirtualnego biura, tylko jesteśmy właścicielami całego budynku. W tym budynku mamy na wynajem fizyczne powierzchnie usługowe. Więc w odróżnieniu od konkurencji masz pewność, że nasze wirtualne biuro będzie nieustannie funkcjonować. Dlatego też jako jedyne wirtualne biuro we Wrocławiu umożliwiamy wiele adresów do wyboru: ul. Niemczańska 39/5, 39/6, 39/7, 33/4, 33/5, 33/6.
Opinie wirtualne biuro gdzie najlepiej
Poczytaj pozytywne opinie o nas. Opinie naszych Klientów na Google Maps.
Co otrzymujesz?
 • Prestiżowy adres biznesowy do rejestracji firmy w Wrocław-Krzyki.
 • Podaj ten adres we wszystkich dokumentach firmy - od wizytówek po wyszukiwanie w Google/Internecie.
 • Zajmiemy się odbieraniem korespondencji przychodzącej (w tym paczki do 30kg).
 • Skanowanie odebranej korespondencji i wysyłanie jej na email jako załączniki PDF, (bez limitów).
 • Przechowywanie odebranej korespondencji, w razie potrzeby umawiamy się na jej odbiór.
Twoje korzyści:
 • Wielka oszczędność: siedziba Twojej firmy od 65 zł miesięcznie.
 • Obsługa biura i korespondencji, bez zatrudniania pracowników.
 • Minimum formalności: umowa w 2 godziny. Wygoda: umowę można zawrzeć również zdalnie, bez przyjeżdżania do nas.
 • Dyskrecja, poufność i anonimowość prywatnych danych i prywatnego adresu.

Wybierz adres dla Twojej firmy:

Jako jedyne wirtualne biuro we Wrocławiu umożliwiamy do wyboru wiele adresów do rejestracji firmy:
50-561 Wrocław,
Wybierz ulicę, a następnie nr lokalu

Tak może wyglądać pieczątka Twojej firmy:

"Twoja nazwa firmy"
50-561 Wrocław, ul. Niemczańska X/Y
NIP: 0000000000   REGON: 000000000

Jak wypadamy na tle konkurencji

Nasza oferta Konkurencja
Adres do rejestracji firmy
Fizyczny adres do zarejestrowania firmy.
Adres korespondencyjny
Adres do odbierania korespondencji firmy.
Adres do wizytówek w Internecie (Google, Zumi, Panorama Firm, itd.)
Wynajem adresu do rejestracji spółki, działalności gospodarczej, fundacji.
Wybór dowolnego z wielu adresów dla Twojej firmy
Jesteśmy właścicielami całego budynku. Dzięki temu możesz wybrać z wielu adresów:
Wrocław, ul. Niemczańska 33/4, 33/5, 33/6, 39/5, 39/6.
Odbieranie poczty, bez limitu.
Dwa razy dziennie odbieramy pocztę. Następnie skanujemy i wysyłamy e-mailem załącznik w pliku PDF.
Skanowanie i wysyłanie poczty na wskazany adres E-mail, bez limitu.
Skan korespondencji i wysyłka jako załączniki PDF do maila. Skanowanie poczty od razu po jej odebraniu. Całą historię swojej korespondencji, odebranej poczty znajdziesz także w internetowym panelu Klienta.

Cennik wirtualne biuro N33 Wrocław

Mamy jeden pakiet:
 • Adres do rejestracji nowej (lub przeniesienia istniejącej) firmy.
 • Adres do korespondencji.
 • Możliwość używania adresu na materiałach promocyjnych firmy i stronie internetowej.
 • Odbieranie korespondencji, skanowanie i wysyłanie skanów na maila jako załącznik w formacie PDF.
 • Przechowywanie korespondencji.
 • To wszystko bez limitów na liczbę przesyłek.

Podlegamy pod następujące urzędy:

 • Urząd Skarbowy Wrocław-Krzyki
  ul. Sztabowa 100
  53-310 Wrocław

  2,5 km (7 min) Pokaż trasę

 • Sąd Rejonowy Wrocław-Krzyki
  ul. Podwale 30
  50-040 Wrocław

  3,8 km (13 min) Pokaż trasę

 • ZUS Oddział we Wrocławiu
  ul. Pretficza 11
  50-930 Wrocław

  3,4 km (9 min) Pokaż trasę

 • Urząd Pocztowy Wrocław 54, Gaj
  ul Jabłeczna 25
  50-567 Wrocław

  1 km (3 min) Pokaż trasę

Prowadzenie działalności gospodarczej wcale nie musi wiązać się z kosztownymi inwestycjami na wynajem biura. Zdajemy sobie sprawę jak trudno jest wejść na rynek z nową ofertą. Dlatego proponujemy wirtualne biuro Wrocław-Gaj, które ułatwi założenie i prowadzenie własnej firmy, przy obniżonych kosztach utrzymania biura.

Wynajem adresu do korespondencji Wrocław

Nasz biurowiec oferuje wirtualne biuro na wynajem dla firmy. Wirtualny adres dla firmy służy jako adres do rejestracji siedziby sp. z o.o. i innych form prowadzenia firmy, jako adres korespondencyjny, jako adres do odbierania poczty. Otrzymaną korespondencję skanujemy i jej zawartość jest przekazywana na Państwa e-mail. Wynajmując tradycyjne stacjonarne biuro trzeba ciągle pilnować kosztów i zadbać samemu o jego porządek, sprzątanie, dostawy artykułów do prowadzenia biura. Z kolei przy wynajmie wirtualnego biura skupisz się na pracy, na prowadzeniu swojego biznesu, rozwoju swojej spółki, a my zadbamy o resztę. Wirtualny adres na wynajem dla firm w pod siedzibę działalności gospodarczej znajduje się w centralnej części osiedla Gaj we Wrocławiu, przy ulicy Niemczańskiej.

Wynajem takiej usługi pozwala również podnieść prestiż naszej firmy, spółki, działalności gospodarczej. Wirtualne biuro Niemczańska to reprezentatywne miejsce we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki, które będzie godnie widnieć w dokumentach rejestracji spółki, a także na wizytówkach firmy, czy stronie internetowej. Wizerunek firmy i odbiór prowadzonej działalności gospodarczej od razu staje się bardziej profesjonalny.

Wirtualny adres dla spółki Wrocław

Zakładam działalność gospodarczą i potrzebuje siedziby pod rejestrację firmy. Nie szukam metrów kwadratowych, bo wiąże się to w wysokimi kosztami. Bardzo korzystną, a przy tym umożliwiającą obniżenie wydatków najmu biura opcją jest nasze wirtualne biuro. W dużym skrócie jest to usługa polegająca na zleceniu naszej firmie obsługi biurowej. Dzięki wirtualnemu biurowi nie musisz mieć fizycznej siedziby swojej firmy. Możesz mieć tylko adres, a całą korespondencje tam przychodzącą zeskanujemy i odeślemy Tobie mailowo.

Wirtualne biuro przy ul. Niemczańska Wrocław, powstało z myślą o przedsiębiorcach i ich potrzebach. Misją naszą bowiem jest kreowanie warunków w których współpracujące z nami podmioty mogą minimalizować koszty najmu i utrzymania biura, a mogą skupić się na maksymalizowaniu zysku. Przy współpracy z nami wybierasz kompetentność, szybkość działania, elastyczność oraz szeroki zakres usług. Umowę najmu wirtualnego biura od zgłoszenia do nas, do podpisania umowy zamykamy zwykle w 24 godziny.

Zagadnienia: wynajem adresu pod siedzibę firmy, obsługa skrytki pocztowej Wrocław opinie, adres do rejestracji firmy, cennik fizyczny adres do zarejestrowania działalności gospodarczej CEIDG, gdzie wirtualne biuro fundacja

Adres wirtualny do korespondencji dla firmy, fundacji

Adres wirtualny do poczty firmy daje dodatkowo szansę zachowania jak największej prywatności. Nie musimy podawać swoich danych, a tym bardziej rejestrować naszej działalności na prywatny adres domowy, który pokazuje się potem na różnych stronach w Internecie. Wirtualne biuro Wrocław-Niemczańska dba o anonimowość i ochronę danych osobowych. Oprócz zyskania adresu dla firmy do korespondencji i odbierania poczty, to dochodzi oszczędzanie na kosztach z prowadzeniem i utrzymaniem fizycznego biura (czynsz, opłaty i media).

 1. Prestiżowa lokalizacja Krzyki. Decydując się na wynajem adresu dla firmy w Niemczańska z lokalizacją w kameralnym osiedlu Gaj na Krzykach podnoszony jest prestiż i wizerunek firmy, spółki, czy działalności gospodarczej. Twoja działalność postrzegana będzie jako zaufana i bardziej profesjonalna.
 2. Anonimowość i prywatność. Ewentualne kontrole z urzędów podlegających pod Krzyki-Wrocław, np. skarbowego nie będą nachodzić Ciebie w domu. Korzystając z adresu wirtualnego biura Niemczańska do rejestracji firmy - Twój adres mieszkania nie jest widoczny na stronach internetowych. Kontrahenci nie będą Cię nachodzić w domu.
 3. Optymalizacja kosztów prowadzenia biura. Nieporównywalna różnica w kosztach biura, która pozwala zaoszczędzić pieniądze na wynajem fizycznego lokalu, wyposażenia, kosztów mediów.
 4. Odbieranie poczty i korespondencji. Twoje listy, paczki, korespondencje odbieramy, otwieramy, następnie skanujemy i wysyłamy Ci pliki PDF na e-mail. Jeśli nie chcesz, abyśmy je otwierali, to skanujemy tylko koperty.

Skrytka pocztowa Wrocław

Skrytka pocztowa na wynajem to prywatne miejsce, w którym możesz otrzymywać przesyłki i listy. Gdzie wynająć skrytkę pocztową we Wrocławiu? Właśnie w wirtualne biuro Wrocław-Krzyki, gdyż zajmujemy się odbieraniem listów, korespondencji Twoich przesyłek. Otrzymujesz od nas adres odbioru korespondencji, czyli skrzytkę pocztową na wynajem. Dzięki której możesz przekierować swoje listy na nasz adres Niemczańska i będziemy odbierać Twoje listy, skanować je i wysyłać Ci na maila jako załącznik PDF. To idealna skrytka pocztowa Wrocław, która udostępni Ci swój adres do odbioru przesyłek. Skrytka do poczty to rozwiązanie dla osób, które potrzebują adresu do odbioru przesyłek, ale nie mogą go mieć na swoim stałym miejscu zamieszkania.

Zagadnienia: WYNAJEM ADRESU POD FIRMĘ CENNIK, CENA WYNAJEM ADRES DO POCZTY WROCŁAW, WIRTUALNY ADRES DLA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, SKRYTKA POCZTOWA WROCŁAW, GDZIE WIRTUALNE BIURO WROCŁAW KRZYKI OFERTA, ADRES KORESPONDENCYJNY DLA FIRMY WROCŁAW, ADRES SIEDZIBY FIRMY WROCŁAW

Adres do rejestracji działalności gospodarczej Wrocław

Poznaj pełną ofertę wynajmu fizycznego adresu pod firmę. Usługa wynajmu adresu do rejestracji firmy obejmuje kluczowe aspekty wirtualnego biura:

 1. Adres pocztowy do rejestracji firmy we Wrocławiu.
 2. Adres pocztowy do korespondencji - Wrocławski adres Twojej firmy.
 3. Odbieramy korespondencję pod wybranym adresem pocztowym, następnie ją skanujemy i wysyłamy je Tobie na wskazany adres e-mail.
 4. Skanowanie przychodzących dokumentów i powiadamianie klienta mailem albo przez SMS o listach jest dla nas standardem przy korespondencji firmy.

Wirtualne biuro prowadzone przez Niemczańska 33, Wrocław pozwala na rejestrację działalności gospodarczej, firmy, spółki cywilnej, spółki z o.o., fundacji, stowarzyszenia pod fizycznym adresem biurowym w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Gaj we Wrocławiu. Oprócz zarejestrowanego adresu biura uzyskujesz kompleksową obsługę biurową: odbieranie listów (w tym poleconych) oraz przesyłek pocztowych. Dodatkową korzyścią jest internetowy panel Klienta, dzięki czemu masz stały dostęp do odebranej korespondencji. Wirtualne biuro Wrocław opinie.

Adres biuro pod rejestrację firmy Wrocław

Korzyści z wirtualnego biura to m.in.: Oszczędność kosztów w utrzymaniu biura tradycyjnego, atrakcyjny adres firmowy we Wrocławiu przy ulicy Niemczańskiej, dogodna lokalizacja siedziby firmy blisko centrum Wrocławia, profesjonalna obsługa w tym podpisanie umowy zajmuje nam mniej niż 24 godziny. To wszystko przy zapewnieniu dyskrecji. Traktujemy klientów z dozą lojalności i wszelkie informację o ich działalności traktujemy poufnie.

Zagadnienia: GDZIE WIRTUALNE BIURO FUNDACJA, CENNIK FIZYCZNY ADRES DO ZAREJESTROWANIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ CEIDG, ADRES DO REJESTRACJI FIRMY, OBSŁUGA SKRYTKI POCZTOWEJ WROCŁAW OPINIE, WYNAJEM ADRESU POD SIEDZIBĘ FIRMY

Wirtualne Biuro przy ul. Niemczańska we Wrocławiu zapewnia różne pakiety usług w korzystnych, niskich cenach dla przedsiębiorców. Rozliczamy się wystawiając faktury VAT za najem adresu do zakładania firmy Wrocław. Podlegamy pod Urząd Skarbowy Wrocław-Krzyki.

Każdy Klient naszego wirtualnego biura otrzymuje do dyspozycji internetowy panel Klienta. Dzięki panelowi klienta otrzymujesz swobodny i nieograniczony dostęp pełnych i szczegółowych danych dotyczących odebranej korespondencji, która przyszła na Twój wynajęty fizyczny adres biurowy. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do skanów listów, załączników, itd. Nasz panel jest również dostępny na urządzenia mobilne (czyli na Android i iOS), gdyż strona dostosowuje się automatyczne do tych urządzeń. Do tych skanów korespondencji firmy możesz udzielić dostęp dowolnej liczby użytkowników: wspólników, członków zarządu, pracowników, itd. Wirtualne biuro Wrocław cennik.

Zagadnienia: adres siedziby firmy Wrocław, adres korespondencyjny dla firmy Wrocław, gdzie wirtualne biuro Wrocław Krzyki oferta, skrytka pocztowa wrocław, wirtualny adres dla działalności gospodarczej, cena wynajem adres do poczty Wrocław, wynajem adresu pod firmę cennik