• Google Maps
  • Miejsce pod food truck, teren pod kontener Wrocław
  • Zmień język

Teren na sklepik, butik, usługi, sprzedaż, foodtruck Wrocław, Krzyki

Wynajmę część lub cały teren działki (powiedz ile potrzebujesz) pod pawilon handlowy, kontener, warzywniak, sklep, sklepik, stoisko, budkę, kiosk, przyczepa handlowa, sprzedaż choinek, czy inne usługi.

Możliwa współpraca sezonowa na jakiś czas (np. choinki na zimę) lub długa współpraca.

Zapewniam dostęp do wody i prądu.

Teren znajduje się we Wrocławiu, ul. Wandy Rutkiewicz 34. Zobacz mapę, gdzie pokazano dokładną lokalizację.

Okolica (osiedle Gaj) w pełni zamieszkała, gdzie miejsce znajduje się w środku zamieszkałego osiedla. Lokalizacja doskonała na prowadzenie działalności.

Rozliczenie: Czynsz miesięczny + opłaty wg liczników wody i prądu.

Zapraszam do kontaktu: +48695236608

Teren na wynajem Wrocław, powierzchnia do wynajęcia

Wrocław, ul. Wandy Rutkiewicz 34
Tel. +48695236608

Miejsce na kontener usługowy, gdzie teren foodtruck, teren pod sklepik

Działka przy ulicy Wandy Rutkiewicz 34 to miejsce pod food truck Wrocław, gdzie można wynająć część terenu i zaparkować i ustawić food truck, czyli samochód z przyczepą lub samodzielny pojazd służący do sprzedaży jedzenia na ulicy lub w innym miejscu publicznym. Z kolei teren pod kontener na wynajem to z kolei miejsce, gdzie można zostawić kontener, czyli specjalny pojemnik służący do przechowywania różnego rodzaju rzeczy. Jeśli szukasz miejsca na wynajem pod kontener na usługi lub food-truck zapraszamy! Nasze osiedle Gaj to zamieszkała okolica, gdzie wokół są domki i bloki. Dużo osób chodzi i będzie zainteresowanie Twoją usługą.

Miejsce pod food truck i teren pod kontener na wynajem są często oferowane przez prywatnych właścicieli, które chcą zagospodarować swoją działkę na wynajem i na niej zarabiać. Teren przy Wandy Rutkiewicz 34 możemy Tobie wynająć na stałe lub czasowo, np. na sezon. W zależności od lokalizacji na działc i warunków umowy, cena wynajmu może się różnić.

Nasz teren na wynajem dla kontenera, sklepu czy food-trucka posiada dostęp do prąd i wody. Nasza działka pod foodtruck we Wrocławiu czy kontener rozliczana jest na podstawie podlicznika, czyli ile zużyjesz wody i prądu, za tyle się rozliczamy.

Miejsce pod food truck Wrocław i teren pod kontener Wrocław do wynajęcia mogą być przydatne dla firm z Wrocławia, które szukają lokalizacji na przenośny biznes. W przypadku food trucków może to umożliwić prowadzenie działalność gastronomiczna Wrocław miejsca na wynajem bez konieczności posiadania stałego lokalu. W przypadku kontenerów to również powszechny obecnie sposób na lokal przenoścny na prowadzenie działalności na zamieszkałym osiedlu we Wrocławiu jakim jest Gaj.


Zagadnienia: DZIAŁKA NA FOODTRUCKA, MIEJSCE POD KONTENER NA WYNAJEM, TEREN NA SKLEP I USŁUGI