• Google Maps
 • Sala konferencyjna na wynajem na godziny Wrocław
 • Zmień język

Wynajem sala konferencyjna Wrocław, na dni i godziny

Jeśli szukasz sali na wynajem, czy prowadzisz szkolenie, warsztat, spotkanie rekrutacyjne, spotkanie z klientem – zachęcamy do wynajmu sali na spotkania na godziny. Sala szkoleniowa i lokal biurowy w biurze Niemczańska 33, Wrocław zlokalizowana jest w samym sercu osiedla Gaj we Wrocławiu. W okolicy znajdują się przystanki komunikacji miejskiej zarówno od ulicy Świeradowskiej jak i Borowskiej, ponad 100 publicznych miejsc parkingowych dla samochodów oraz miejsca rowerowe. Sala konferencyjna przeznaczona jest dla ok. 6 osób. Sala szkoleniowa przeznaczona jest na ok. 12 osób.

Cennik
40 zł
Wynajem sala konferencyjna do 6 osób.
60 zł
Wynajem sala konferencyjna do 10 osób.
Powyższe ceny w netto. Należy doliczyć 23% podatek VAT.
Zamów/zapytaj o usługę

W cenie wynajmu sali konferencyjnej

 • Wifi na Internecie światłowodowym 400 Mb/s od UPC;
 • Flipchart z flamastrami;
 • Nagłośnienie sali;
 • Obsługa recepcyjna;
 • Pomoc techniczna, informatyk na miejscu;

Zalety skorzystania z naszej oferty sala konferencyjna na wynajem na godziny

 • Reprezentacyjne pomieszczenia o wielkości dopasowanej do potrzeb spotkania
  (warsztaty, indywidualne spotkanie jeden na jeden, rekrutacja, szkolenie, sprzedaż bezpośrednia);
 • Elastyczne terminy rezerwacji sali na godziny, rezerwujesz online z kalendarza;
 • Kompleksowa obsługa sekretariatu, pomoc technika-informatyka na miejscu;
 • Doskonała lokalizacja Wrocław-Krzyki, osiedle Gaj;

Sala na spotkanie Wrocław, Sala spotkań na godziny

W szerokiej ofercie biurowca Niemczańska proponujemy Państwu wynajem sali szkoleniowej i konferencyjnej w prestiżowej lokalizacji Krzyki-Wrocław. Oferowana przez nas sala na spotkania na godziny cechuje się wysokim standardem, dzięki czemu są wymarzonym miejscem na wszelkie szkolenia, warsztaty, spotkania biznesowe z kontrahentami. Wysokiej klasy wyposażenie, takie jak projektor multimedialny, rzutnik, flipchart mogą służyć Państwu podczas dowolnego spotkania biznesowego. W sali dostępny jest bezprzewodowy internet WiFi oparty na światłowodzie od UPC o prędkości 600 Mb/s. Wierzymy, że nasza oferta biura na godziny zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających spotkań biznesowych. W celu rezerwacji sali prosimy o Kontakt.

Zagadnienia: DO WYNAJĘCIA SALA SPOTKAŃ BIZNESOWYCH Z INTERNETEM WROCŁAW, WYNAJEM SALA KONFERENCYJNA Z INTERNETEM, SALA KONFERENCYJNA Z PROJEKTOREM WROCŁAW, SALA NA SPOTKANIE BIZNESOWE WROCŁAW

Sala szkoleniowa na godziny na wynajem Wrocław

Sala na spotkania i szkolenia na wynajem Wrocław – zadbaj o atmosferę swojego spotkania biznesowego. Niezależnie od tego, jakiego typu spotkanie organizujesz – spotkanie rekrutacyjne, szkolenie, warsztaty, spotkanie z klientem, zgromadzenie wspólników, czy spotkanie sprzedażowe, musisz zadbać o dwie rzeczy: wyposażenie i dobrą lokalizację. Kwestia wyposażenia to sala na spotkania z dużym, okrągłym stołem (bez kantów), z dobrym i niezawodnym Internetem światłowodowym, dostępnym przez WiFi. Do zastanowienia się, czy potrzebujesz tablicy, flipchartu, czy rzutnika. Z kolei lokalizacja powinna być dopasowana od odległości dojazdu. Wrocław-Krzyki do dzielnica bliska centrum Wrocławia. Łatwo tu przyjechać na spotkanie biznesowe do wynajmowanej sali, gdzie jest tutaj ponad 100 bezpłatnych miejsc parkingowych wokół naszego biurowca przy ul. Niemczańska 33.

Sprawdź naszą ofertę wynajmu sal na godziny - nowoczesna sala do wynajęcia na godziny w samym sercu Wrocławia, dzielnica Krzyki. Dzięki temu możesz wybrać kameralne miejsce, świetnie nadające się do spotkań wymagających prywatności, bądź sali na prowadzenie szkolenia, prezentacji, rekrutacji, czy warsztatów. Sala na godziny przeznaczona jest na wynajem dla ludzi potrzebujących spotkać się w cichym, kameralny i dobrze wyposażonym miejscu z klientem, kontrahentem, czy być może na kontrolę urzędu skarbowego. Zapraszamy do kontaktu.

Zagadnienia: sala na spotkanie biznesowe Wrocław, sala konferencyjna z projektorem Wrocław, wynajem sala konferencyjna z internetem, do wynajęcia sala spotkań biznesowych z internetem Wrocław