• +48 601062085
  • Zmień język

Biuro na wynajem Wrocław Krzyki, oferta najmu

Biurowiec składa się z 2 budynków z osobnymi wejściami. Lokale położone są na 3 kondygnacjach (Parter, 1 Piętro, 2 Piętro). Łącznie jest 711m2 powierzchni na wynajem.

Biura na wynajem na skrzyżowaniu ulic: Wandy Rutkiewicz i Niemczańska, Wrocław.
Biuro na wynajem na skrzyżowaniu ulic: Wandy Rutkiewicz i Niemczańska, Wrocław.

Każdy lokal wyposażony w podejścia instalacji wentylacyjnej, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, stolarkę okienną, drzwi wejściowe, ścianki działowe przy pokoju socjalnym, toalecie i umywalni, osprzęt elektryczny.


0. Parter

Rzut z góry na oba budynki. Zaznaczono 4 osobne wejścia, do budynków i lokali parterowych. Aktualnie dostępne są 2 lokale na parterze. Najedź myszką na obrazek poniżej i kliknij w wybrany lokal.

Rzut parteru WrocławLokal nr 35Lokal nr 37

1. Piętro

Rzut z góry na oba budynki. Zaznaczono wejścia do lokali z klatki schodowej. Aktualnie dostępne są 4 lokale na 1 piętrze. Najedź myszką na obrazek poniżej i kliknij w wybrany lokal.

Rzut 1 piętro WrocławLokal nr 33/1Lokal nr 33/2Lokal nr 39/1Lokal nr 39/2

2. Piętro

Rzut z góry na oba budynki. Zaznaczono wejścia do lokali z klatki schodowej. Aktualnie dostępne są 2 lokale na 2 piętrze. Najedź myszką na obrazek poniżej i kliknij w wybrany lokal.

Rzut 2 piętro WrocławLokal nr 39/3Lokal nr 39/4Lokal nr 33/3

Miejsca parkingowe na wynajem

Aktualnie dostępne są 4 miejsca postojowe od strony ul. Rutkiewicz

W ofercie posiadamy 4 dedykowane (prywatne i zamykane) miejsca parkingowe na wynajem.Wokół budynku znajduje się także parking dla mieszkańców osiedla umożliwiający swobodne parkowanie dla pracowników biura, a także dla przyjeżdzających interesantów.Miejsca postojowe na osiedlu są zazwyczaj wolne w godz. od 9:00 do 17:00, gdyż mieszkańcy osiedla wyjeżdzają samochodami do pracy, pozostawiając wolny parking osiedlowy.

Uwaga

Informacja o dostępności i planie miejsc parkingowych pojawi się niebawem.