• Zmień język

Biura na wynajem w sercu osiedla Gaj, Wrocław-Krzyki

Nowoczesny kompleks biurowo-usługowy, składający się z 2 budynków o 3 kondygnacjach o łącznej powierzchni 711 m2 do wynajęcia na biura, usługi, gabinety lekarskie, itd.

Stylowa architektura, funkcjonalne i kameralne wnętrza, łatwy dojazd zarówno do ścisłego centrum Wrocławia, do autostrady A4, jak i do autostrady A8 (tzw. autostradowej obwodnicy Wrocławia, AOW) składają się na atrakcyjną siedzibę dla biznesu. Lokalizacja umożliwia łatwy i szybki dojazd do najważniejszych instytucji i obiektów we Wrocławiu i woj. dolnośląskim. Dodatkową zaletą usytuowania jest bliskość do centrum miasta (5 km), 2 tramwaje, 10 autobusów.

Dojazd
4,8 km (12 min) do centrum
7,4 km (12 min) do autostrady A4 i AOW
400 m (3 min) do przystanków autobusowych i tramwajowych
10x
linie autobusowe
K, 110, 136, 146, 249, 255 (przystanek Gaj)
112, 113, 249, 612 (przystanek Borowska)
2x
linie tramwajowe
31, 32 (pętla Gaj)
120x
miejsc parkingowych
(bezpłatny, osiedlowy)
 • Budynek podłączony do sieci światłowodowej.
  Prędkość Internetu 1 Gb/s od dwóch dostawców:
Kameralny biurowiec wyróżniający się na tle innych indywidualnym charakterem.Projekt łączy postindustrialny styl z wysokiej jakości materiałami i energooszczędnymi rozwiązaniami, które przekładają się na niskie kosztyeksploatacji.Niemczańska to doskonałe miejsce dla firm poszukujących inspirujących przestrzeni biurowych i tam, gdzie liczy się prestiż i dobra lokalizacja.

Czarno-biały bliźniak

Czarno-biały bliźniak to nowoczesna kolorystyka i architektura budynku, która podkreśla jego prestiż i styl.

Twoi kontrahenci dostrzegą walory tego nowoczesnego miejsca.

Kwadratowy kształt lokali

Przestrzeń biurowa ułożona jest w sposób umożliwiający niemal dowolną aranżację.

Dzięki uniwersalnej sieci podłączeń sanitarnych oraz 3m wysokości kondygnacji każdy lokal umożliwia dowolną adaptację wg potrzeb najemcy.

Dowolna aranżacja wnętrz

Każdy lokal składa się z dużej sali (do dowolnego podziału), małego pomieszczenia socjalnego i WC.

Obiekt zapewnia zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne,
nowoczesne systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji oraz doskonały dostęp światła dziennego. Konstrukcja budynku umożliwia elastyczną aranżację oraz adaptację powierzchni biurowych do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających najemców.

Bezpłatny parking

W ofercie posiadamy %d dedykowane miejsca parkingowe.

Wokół biurowca jest mnóstwo osiedlowych miejsc parkingowych, przy samym budynku.

Twoi kontrahenci w godzinach roboczych na pewno znajdą tu wolne miejsce parkingowe.

Dostęp całodobowy

Dostęp do lokali 24h. Przy wejściu na piętra domofon. Wejście także na udostępniony kod domofonowy.

W tych lokalach parterowych łazienki i toalety także przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Dostęp dla osób niepełnosprawnych

Wejścia do lokali parterowych przystosowane do poruszania się osób na wózkach inwalidzkich.

W tych lokalach parterowych łazienki i toalety także przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Poznaj ofertę wynajmu
i wybierz lokal
dla Twojej firmy

Oprócz wynajmu powierzchni świadczymy także usługi wirtualnego biura, wirtualnego adresu dla firmy:

Rejestracja firmy pod adresem,
Adres dla działalności gospodarczej Wrocław

Wirtualne biuro Wrocław Krzyki

Dzięki usłudze wirtualnego biura możesz zyskać prestiżowy adres dla swojej firmy (do wyboru kilka adresów). Wrocławski adres Twojej firmy.

Wirtualny adres do rejestracji firmy to propozycja dla firm wchodzących na rynek biznesu, a także dla przedsiębiorstw pragnących obniżyć koszty związane z wynajmem lokali biurowych, czy z pracami związanymi z zarządzaniem dokumentami biura.

W ramach usługi Wirtualne biuro Wrocław oferowana jest wirtualna powierzchnia biurowa z obsługą korespondencji pocztowej i przesyłek. Każda otrzymana poczta zostaje zeskanowana i wysłana pod wskazany przez Ciebie E-mail i numer na wiadomość SMS.

Wirtualne biuro

Adres do rejestracji firmy Wrocław

Dobrym rozwiązaniem, szczególnie dla tych firm, którym zależy na znacznej oszczędności, są wirtualne adresy biura. Stworzyliśmy usługę wirtualnego adresu firmy Wrocław, która nie tylko jest idealnym rozwiązaniem zwłaszcza dla nowo powstałych firm, ale też dla firm chcących ograniczyć koszty prowadzenia sekretariatu, wynajmowaniu powierzchni biurowej.

Stworzyliśmy aplikację internetową mającą na celu 24 godzinny dostęp do wirtualnego adresu/biura, gdzie możesz kontrolować korespondencję przychodzącą oraz kontakty telefoniczne. Wynajem wirtualnego adresu pozwala korzystać z danego adresu i przyjmować tam korespondencje, choć w rzeczywistości fizycznie może znajdować się w zupełnie innym miejscu.

Adres do rejestracji firmy

Aktualności z naszego bloga:

 • Lokal dla lekarza
  Nasze pomieszczenia usługowe dla lekarza to połączenie dobrej lokalizacji blisko centrum miasta z komfortem biura na wynajem klasy A . Biurowiec składa się z dwóch budynków bliźniaczych. Projekt obu budynków powstał w 2017 roku zgodnie z zasadami ekologicznego (zielonego) budownictwa zapewniając.
 • Lokal usługowy do wynajęcia
  Nasze lokale usługowe na parterze stanowią świetną ofertę dla osób chcących siedziby firmy w ruchliwym osiedlu we Wrocławiu. Dzięki temu wiele osób przejeżdzających tam każdego dnia może skorzystać z usług takiego lokalu usługowego, czyli oferty Państwa firmy. Taki lokal usługowy to dostępna.
 • Wynajem adresu dla działalności gospodarczej Wrocław
  Oferujemy Państwu usługę Wirtualnego Biura będącą odpowiedzią na potrzeby wielu firm. Przedsiębiorcy coraz częściej do rejestracji swojej firmy potrzebują jedynie adresu. Nie chcą wynajmować w tym celu lokalu biurowego, niezbędny jest im tylko wirtualny adres. Dodatkowo wraz z Wirtualnym Adresem.
 • Biuro dla księgowości
  Biurowiec nasz ze względu na charakterystyczną kolorystykę to łatwo rozpoznawalny budynek o ciekawej, nowoczesnej architekturze, jedyny tego rodzaju biurowiec we Wrocławiu na osiedlu Gaj. Możliwości konstrukcyjne i ułożenie kwadratowe dają nam swobodę aranżacji wnętrz: podział na biura, pokoje.

Najczęściej wyszukiwane na stronie:

 • Biuro z światłowodem
  Wrocław Biuro na wynajem Biuro z światłowodem. Lokale usługowe na wynajem Wrocław.
 • Lokal Ortopeda
  Wrocław Biuro na wynajem Lokal Ortopeda. Lokale usługowe na wynajem Wrocław.
 • Lokal Lekarz
  Wrocław Biuro na wynajem Lokal Lekarz. Lokale usługowe na wynajem Wrocław.
 • Lokal Notariusz
  Wrocław Biuro na wynajem Lokal Notariusz. Lokale usługowe na wynajem Wrocław.

Ostatnio oglądane lokale usługowe:

 • Biuro na wynajem nr 35
  Lokal w budynku A o powierzchni 52.59 metrów kwadratowych oznaczony numerem 35.Biuro na wynajem we Wrocławiu oznaczone numerem 35 na osiedlu Gaj.Lokal znajduje się w budynku A, z wejściem od strony ul. Niemczańskiej.Powierzchnia użytkowa lokalu to 52.59 metrów kwadratowych.Lokal położony na parterze. Biuro przystosowane z dostępem dla osób niepełnosprawnych.Biuro zostało zaopatrzone w infrastrukturę światłowodową od UPC i Orange.Zapewni to super szybki Internet w biurze o prędkości 1 Gb/s.Lokal na parterze, nie posiada balkonu.Lokal posiada witrynę sklepową o dużej powierzchni.Czarno-biały bliźniak na skrzyżowaniu ulic Niemczańskiej i Wandy Rutkiewicz.
pokoje biurowe Krzyki, lokale usługowe Niemczańska, biuro na wynajem, lokal na wynajem Niemczańska, Wrocław-Gaj, lokal parterowy Krzyki-Gaj.
Skrzyżowanie Wandy Rutkiewicz i Niemczańskiej. Inwestycja przy ul. Niemczańska 33. Developer bliźniaka na rogu Niemczańskiej i Rutkiewicz. Wrocław-Krzyki.