• +48 601062085
 • Zmień język

Eko-biuro na wynajem, ekologiczne powierzchnie Wrocław

Certyfikat energetyczny
Certyfikat energetyczny
Projekt architektoniczny, technologia budowy oraz zastosowane energooszczędne rozwiązania pozycjonują budynek wśród tzw. „zielonych budynków”, czyli obiektów uznanych za przyjazne środowisku i jego użytkownikom.


Eko-architektura

 • Trzyszybowa stolarka okienna Trzyszybowa stolarka okienna firmy Schüco zatrzymuje upał latem, a zimą nie wpuszcza zimna.
 • Gruba 20 cm warstwa styropianu izoluje temperaturę budynku.
 • Konstrukcja o wysokiej izolacyjności akustycznej zatrzymuje dźwięki dochodzące do budynku, jak i te z budynku na zewnątrz do otoczenia (prywatność, cisza i spokój).

Eko-lokalizacja

 • Powierzchnie aktywne biologiczne i powierzchnie zielone wokół budynku zmniejszają jego przegrzewanie.
 • Bliskość do miejskich środków komunikacji publicznej (tramwaje i autobusy) pozwalająca na ograniczenie prywatnego transportu samochodowego.
 • Wysokie okna, witryny i przeszklenie tarasowe zapewniają dobre doświetlenie światłem naturalnym zapobiegającym pogorszanie wzroku.
 • Z większości dzielnic można bez problemu dojechać na rowerze. Ścieżki rowerowe od strony ul. Borowskiej i ul. Świeradowskiej (300 m)
 • Udogodnienia (handel, usługi, restauracje) w bezpośrednim pobliżu budynku, bez potrzeby dojazdów.

Eko-wydajność

 • Parking dla rowerów (stanowisko rowerowe z przypięciami).
 • Włączniki światła reagujące na ruch (oszczędność oświetlenia).
 • Wysokość okien 2,30 m - Bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń światłem dziennym.
 • Iluminacja budynku oparta na systemie miejskiego oświetlenia okolicy (koszty po stronie miasta).
 • Zaawansowany sposób sterowania oświetleniem na klatce schodowej i w każdym lokalu.

Ekologiczne biuro na wynajem Wrocław - Krzyki

Biurowiec przy ul. Niemczańska powstał zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i będzie certyfikowany energetycznie na jednym z najwyższych poziomów. Wszystkie lokale usługowe w budynku zostały zaprojektowane z myślą o takich zagadnieniach jak: globalne ocieplenie, nadmiar smog, niedobory wody czy ograniczenie negatywnego oddziaływania na środowisko. Dzięki energooszczędnym rozwiązaniom oferujemy we Wrocławiu powierzchnię biurową najwyższej jakości. Zapewni to Najemcy wysoki komfort pracy oraz przyniesie oszczędności wynikające z niższych opłat eksploatacyjnych dbając jednocześnie o środowisko naturalne.

Nowoczesne biuro na wynajem, energooszczędne systemy eksploatacji budynku, duże, pionowe, otwierane okna, balkony w każdym lokalu, udogodnienia dla rowerzystów i pieszych. Maksymalny dostępdo światła dziennego dzięki dużym przestrzeniom i lokalizacji budynku od strony wschodniej i południowej na osiedlu Gaj, dzielnica Krzyki. System oszczędzania energii dzięki wielofunkcyjnym piecom gazowym i utrzymywaniu energii w podgrzewaczach. Bezpośredni dostęp do transportu publicznego, w tym komunikacja miejska autobusowa od strony ulicy Borowskiej (przy szpitalu Borowska), a także autobusowa i tramwajowa komunikacja od strony ulicy Świeradowskiej. Również tam szybka linia tramwajowa „plus”. Użyliśmy wodooszczędnego wyposażenie toalet, aby zminimalizować zużycie wody. Dodatkowo wodę deszczową gromadzimy i wykorzystujemy ją. Wykorzystanie wody deszczowej opanowaliśmy do perfekcji dzięki dwóm zbiornikom podziemnym, w których gromadzimy wodę. Korzystamy tylko z materiałów przyjaznych środowisku.

Aspekt ekologiczny to ważny dla nas temat. Dlatego już w fazie projektowania biurowca, w czasie jego budowania i urządzania wprowadziliśmy szereg rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Materiały budowlane posiadają wymagane, proekologiczne certyfikaty energetyczne. Zaś każdy lokal do wynajęcia wyposażony został w energooszczędne oświetlenie. W toaletach zaś znajdują się wodoszczelne urządzenia. Gromadzimy odzyskiwaną wodę z deszczu (przechowujemy wodę). Budynek posiada ogromne okna i balkony, które są nie tylko termoizolacyjne (3 warstwowa stolarka okienna), ale także tłumią hałasy dobiegające z zewnątrz. Ponadto doświetlają pomieszczenia naturalnym światłem słonecznym, dbając także o Twój wzrok. Wszystko to w celu uzyskania maksymalnego komfortu pracy w biurze przy ulicy Niemczańskiej we Wrocławiu. Zapraszamy!