• Zmień język

Czy przydatne?

Gabinet dla prawnika na wynajem

  • Dodano:
  • Autor:
wynajem gabinet dla radcy
Gabinet dla prawnika na wynajem
W ofercie najmu posiadamy ofertę dla prawników. Nie tylko sala spotkań na wynajem, ale także możliwość zarejestrowania swojej kancelarii z tabliczką imienną. Pod naszym adresem możesz zarejestrować swoją działalność, spotykać się z kontrahentami, a Twoje dane będą widniały na parterze budynku jako miejsce rejestracji Twojej kancelarii.

Jesteś początkującym adwokatem lub radcą prawnym? Lub prowadzisz kancelarię i chcesz zredukować koszty związane z prowadzeniem gabinetu. Oferujemy wynajem adresu rejestracji firmy, sali konferencyjnej wynajmowanej na dni/godziny, obsługę korespondencji przychodzącej, a także umieszczamy logo Twojej kancelarii na tabliczce na parterze budynku. Eleganckie i praktyczne gabinety dla prawników dostępne do wynajęcia na stałe lub na godziny.

Biuro dla prawników Wrocław

Rozpoczynasz karierę zawodową jako adwokat lub radca prawny? Planujesz otworzyć własną kancelarię lub zmienić jej siedzibę? Chcesz zrezygnować ze stałej opłaty za utrzymanie biura i przejść na rozliczanie za faktyczne wykorzystane godziny na spotkania z Klientami? W ofercie biurowca Niemczańska posiadamy ofertę dla prawników: wynajem gabinetu dla prawnika na godziny, na spotkania z kontrahentami.

W naszej ofercie mamy biuro wirtualne Wrocław z wynajmem adresu na siedzibę kancelarii, wraz z obsługą korespondencji. Każdą pocztę skanujemy i wysyłamy jako załączniki w formacie PDF a wskazany adres email.

Dostępna jest również przestronna, funkcjonalna z dostępem do szybkiego internetu światłowodowego sala konferencyjna na spotkania z klientami z opcją rezerwacji przez internet.

Nasza oferta jest elastyczna, czyli skontaktuj się z nami jeśli nie znalazłeś niczego dla siebie. Wtedy wspólnie dobierzemy usługi dostosowane do Ciebie.

Zamieść tabliczkę kancelarii

Aby ułatwić klientom dotarcie do Twojej kancelarii – w cenie umieścimy tabliczkę z logo/Twoimi danymi, aby przychodzący kontrahenci mogli ją łatwiej odnaleźć.

Skontaktuj się z nami
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mgr inż.
Administratorem danych wysłanych z tego formularza jest Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty.  Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem "Polityka Prywatności" na dole tej strony.

Zagadnienia: wynajem gabinet dla radcy prawnego Wrocław, biuro na godziny dla prawnika, do wynajęcia sala konferencyjna dla prawnika, biuro dla prawnika Wrocław, gabinet dla kancelarii na godziny.