• +48 601062085
  • Zmień język

Czy przydatne?

Wirtualne biuro Wrocław

  • Dodano:
  • Autor:
adres do rejestracji firmy
Wirtualne biuro Wrocław
Wirtualne biura, adresy, lokalizacje i sale konferencyne na wynajem. Wirtualny adres dla firmy we Wrocławiu. Fajny adres rejestracji firmy z Wrocławia. Fajny adres dla startupa na wynjem Wrocław.

Wirtualne biuro to usługa polegająca na zleceniu firmie zewnętrznej obsługi powierzchni biurowej, bez konieczności fizycznego posiadania siedziby swojej działalności gospodarczej. Naszym Klientom we Wrocławiu oferujemy możliwość rejestracji swojej firmy pod adresem naszego biura przy ul. Niemczańskiej, Wrocław-Krzyki i posługiwania się tym adresem w urzędach, kontaktach biznesowych, urzędzie skarbowym, itd. Właśnie dla ograniczenia kosztów prowadzenia i wynajmu fizycznego biura, do Państwa dyspozycji oddajemy wirtualny adres biurowy.

Oferujemy wszystkim przedsiębiorcom, który potrzebują adresu dla rejestracji swojej działalności gospodarczej czy też spółki, prestiżowy adres we wrocławskiej dzielnicy Krzyki.

Nasze biuro to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują adresu dla siedziby swojej firmy lub stowarzyszenia. Tzw. „wirtualne biuro” to coraz bardziej znana i ceniona usługa na rynku, która zaspokaja potrzeby młodych przedsiębiorców w prosty, tani i skuteczny sposób. Usługa wirtualnego biura jest wygodna przede wszystkim dlatego, że nie wiąże się z żadnymi umowami takimi jak wynajem lokalu, media czy sprzątanie. Firmy nie muszą ponosić też kosztów administracyjnych czy obsługi sekretariatu.

Do biura zapraszamy nowopowstałe firmy szukające prestiżowego adresu dla swojej działalności. Wirtualne biuro we Wrocławiu to najlepsza alternatywa dla rejestracji firmy we własnym domu

Wirtualny adres do rejestracji firmy Wrocław

Rejestrując u nas swoją działalność możesz zdecydować się też na:

  • używanie naszego adresu do celów marketingowych i korespondencyjnych,
  • odbiór korespondencji przychodzącej (listy, paczki i przesyłki kurierskie),
  • informowanie o nadejściu korespondencji w ustalony wcześniej sposób,
  • możliwość przesyłania korespondencji na wskazany adres,
  • na życzenie skanowanie korespondencji i przesyłanie na adres mailowy,
  • dostęp do części wspólnej biura z recepcją,
  • atrakcyjny rabat przy wynajmie sali konferencyjnej.

Wypełnij formularz
Odpowiemy błyskawicznie

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta

mgr inż. Karol Wnukiewicz

Administratorem danych osobowych wysłanych z tego formularza jest RELCATEC, ul. Strońska 9/8, 50-540 Wrocław. Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest tutaj.

W tym artykule: adres do rejestracji firmy Wrocław, biuro adres do zarejestrowania firmy, wirtualne biuro Wrocław-Krzyki, wirtualny biurowiec Wrocław, wirtualne biurko na wynajem, wirtualny adres firmy Wrocław-Gaj, wirtualna firma z adresem we Wrocławiu.