• Zmień język

Czy przydatne?

Sala na spotkanie na wynajem Wrocław

  • Dodano:
  • Aktualizacja:
  • Autor:
sala spotkaniowa Wrocław
Sala na spotkanie na wynajem Wrocław
Na wynajem sala do spotkań we Wrocławiu. Sale do networkingu, spotkań, konferencji, eventów na wynajem Wrocław. Sala spotkań na godziny do wynajęcia.

W ofercie dodatkowej kompleksu znajdują się także sale spotkań z możliwością wynajęcia ich na szkolenia, konferencje, wykłady, rozmowy kwalifikacyjne i tym podobne. Sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt, bezprzewodowy Internet, urządzenia AV, projektory, telefony konferencyjne, notesy, długopisy. To co wyróżnia nas na tle innych to konkurencyjne dogodne warunki wynajmu i konkurencyjne ceny. U nas płacisz jedynie za czas, w jakim korzystasz z naszej sali konferencyjnej. Nie musisz wykupywać miesięcznego abonamentu, z sali korzystasz tylko wtedy, kiedy naprawdę tego potrzebujesz. W praktyce znaczy to, że sala może zostać wynajęta na godzinę, dwie, na popołudnie, czy cały dzień – wszystko według Twoich aktualnych preferencji. Ponadto nasza dobrze skrojona oferta wynajmu sal do spotkań daje Ci możliwość wynajęcia sali tylko dla dwóch osób w zależności od Twoich bardzo indywidualnych potrzeb. Jesteśmy też w stanie zagwarantować Ci usługę cateringu w bardzo atrakcyjnej cenie.

Sala spotkań, podobnie jak całe nasze biuro, utrzymana jest w eleganckiej stylistyce, co stwarza profesjonalne i wygodne warunki do pracy i spotkań biznesowych.

Skontaktuj się z nami
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mgr inż.
Administratorem danych wysłanych z tego formularza jest Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem "Polityka Prywatności" na dole tej strony.

Zagadnienia: sala spotkaniowa Wrocław, sala na spotkania we Wrocławiu, wynajem sali na spotkanie Wrocław, sala spotkań na wynajem Wrocław, sala spotkań Wrocław, miejsce konferencyjne dla grupy osób, sale dla spotkań we Wrocławiu, sala dla kilkunastu osób.