• Zmień język

Czy przydatne?

Pojedynczy lokal biurowy

  • Dodano:
  • Autor:
Pojedynczy pokój biurowy na wynajem, czyli pojedyncze lokale biurowe do wynajęcia. Wynajem jednego pokoju biurowego Krzyki, osiedle Gaj.

Pojedynczy pokój biurowy na wynajem. Jeden pokój jako siedziba firmy we Wrocławiu. Małe biuro jednopokojowe Wrocław. Biuro z jednego pokoju do wynajęcia.

Moduł biurowy na wynajem Wrocław

W naszej ofercie biura na wynajem znajdują się moduły do wynajęcia. Pojedynczy moduł to ok. 55 m2, które możesz zagospodarować jako jedno biuro, czy jeden pokój. Możesz też taką przestrzeń biurową podzielić na mniejsze pomieszczenia, czy pokoje. To zaleta kwadratowego kształtu naszych pomieszczeń biurowych do wynajęcia.

Skontaktuj się z nami
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mgr inż.
Administratorem danych wysłanych z tego formularza jest Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem "Polityka Prywatności" na dole tej strony.

Zagadnienia: pojedynczy lokal biurowy Wrocław, wynajem pojedynczego lokalu biurowego we Wrocławiu, jednopokojowe biuro, pojedynczy pokój na biuro, jeden pokój jako biuro do wynajęcia, gabinet wynajem wrocław, gabinet na godziny wrocław.