• Zmień język

Czy przydatne?

Obsługa korespondencji firmy

  • Dodano:
  • Autor:
obsługa poczty firmy Wrocław
Obsługa korespondencji firmy
W naszym wirtualnym biurze Wrocław-Niemczańska oferujemy nie tylko na wynajem adres dla firmy, ale pomagamy prowadzić obsługę korespondencji spółki, działalności gospodarczej, czy dla osoby fizycznej. Odbieramy Twoją pocztę, otwieramy ją i skanujemy, a następnie wysyłamy emailowo jako załącznik w formacie PDF.

Odbiór korespondencji firmy prowadzimy codziennie, dwa razy dziennie. Zaraz po przyjściu nowej korespondencji skanujemy te listy i od razu wysyłane są one na Twój adres email. Pliki z pocztą są jako załączniki w formacie PDF. Jeśli okaże się, że korespondencja chcesz odebrać fizycznie, to skontaktuj się z nami, wtedy przygotujemy korespondencję i następnego dnia możesz już ją od nas odebrać.

Skrzynka pocztowa Wrocław dla firmy

W przeciwieństwie do konkurencji - nie podnajmujemy biura, żeby móc wynajmować Państwu adresy. Jesteśmy właścicielami całego budynku, w którym wynajmujemy nie tylko lokale usługowe, ale posiadamy też usługi biura na godziny, wynajmu sali spotkań, czy wynajmu sali konferencyjnej na eventy we Wrocławiu. Gwarantuje to, że zawsze utrzymamy się na rynku i nie będzie sytuacji, że trzeba będzie ponownie zmienić adres firmy, spółki, fundacji, czy działalności gospodarczej.

Będąc właścicielami budynku mamy również kilka adresów do wyboru. Wybierz adres skrzynki pocztowej dla firmy: Wrocław, ul. Niemczańska 33/4, 33/5, 33/6, 39/5, 39/6. Oczywiście każdy z nich podlega pod urzędy Wrocław-Krzyki.

Pamiętaj, że firmowa skrzynka pocztowa sprawdzana jest dwa razy dziennie. Jak tylko przychodzi korespondencja do Twojej firmy, to od razu dostajesz skan tej poczty na email jako załącznik PDF. Nie prowadzimy limitów na liczbę odbieranych przesyłek, wszystko co przyjdzie odbieramy i wysyłamy Tobie w pakiecie.

Skrytka pocztowa dla firmy Krzyki-Wrocław

Dzięki usłudze skrytka pocztowa dla firm możesz posługiwać się wybranym adresem w celach rejestracji, prowadzenia i korespondencji firmy. Na ten adres Twoi kontrahenci mogą wysyłać listy, pocztę, korespondencję. Twój wybrany adres skrytki pocztowej możesz dowolnie umieszczać na materiałach promocyjnych firmy, w tym na drukach firmowych, wizytówkach, stronach internetowych, itd.

Skontaktuj się z nami
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mgr inż.
Administratorem danych wysłanych z tego formularza jest Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty.  Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem "Polityka Prywatności" na dole tej strony.

Zagadnienia: obsługa poczty firmy Wrocław, odbiór korespondencji firmy, odbiór poczty firmy Wrocław, odbieranie korespondencji przychodzącej w firmie, odbieranie poczty przychodzącej firmy Wrocław, skrzynka pocztowa firmowa, skrytka pocztowa dla firmy.