• +48 695236608
  • Zmień język

Czy przydatne?

Miejsce na Networking Wrocław

  • Dodano:
  • Autor:
Networking dla młodych przedsiębiorców w fajnej lokalizacji we Wrocławiu. Miejsce na spotkania osób z branży IT we Wrocławiu. Konferencje branżowe i networking Wrocław.

Wartościowe kontakty są bardzo ważne we wszystkich rodzajach działalności i we wszystkich branżach. Jeśli masz świetny pomysł, a nie znasz nikogo, z kim mógłbyś go zrealizować, najprawdopodobniej zaniechasz jego wykonania. Kontakty przydają się też, kiedy szukasz inspiracji czy nowego rozwiązania dla swojej działającej już firmy.

Projekt biura powstał, aby łączyć ze sobą ludzi twórczych, pomysłowych, ciekawych świata, chcących się rozwijać prywatnie i biznesowo. To jedyna we Wrocławiu strefa spotkań, zawierania nowych znajomości i swobodnej wymiany myśli i poglądów. U nas poznasz innych ciekawych i ambitnych ludzi, zdobędziesz kontakty, rozpowszechnisz swoje pomysły, znajdziesz przyszłych klientów.

Łączymy w jednym miejscu wiele nowoczesnych usług – biuro na godziny, wirtualny adres, inkubator przedsiębiorczości, powierzchnie coworkingowe i to właśnie z coworkingu czerpiemy najwięcej. Staramy się działać według idei współpracy różnych osób i firmy, łączymy profesjonalistów, a do tego zapewniamy dużą niezależność, wygodę i komfortowe warunki pracy czy spotkań biznesowych. Coworking to znacznie więcej niż po prostu tanie biuro. Coworking to swoistego rodzaju ruch społeczny przejawiający się w nowoczesnym stylu pracy niezależnych specjalistów.

Oryginalne pomysły i przedsięwzięcia nie powstają już w typowych biurach. Obecna rzeczywistość wymaga pójścia dalej, zerwania z konwencjami, a wszystko to by ułatwić kontakty, które owocują kreatywnymi ideami i nieszablonowymi rozwiązaniami.

Wypełnij formularz
Odpowiemy błyskawicznie

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta

mgr inż. Karol Wnukiewicz

Administratorem danych osobowych wysłanych z tego formularza jest RELCATEC, ul. Strońska 9/8, 50-540 Wrocław. Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest tutaj.

W tym artykule: networking konferencje Wrocław, spotkania networkingowe we Wrocławiu, networking po pracy Wrocław, kontakty biznesowe Wrocław, networking dla początkujących, miejsce do networkingu, czas na networking we Wrocławiu, networking dla IT.