• +48 695236608
  • Zmień język

Czy przydatne?

Małe biuro dla startup'u

  • Dodano:
  • Autor:
małe biura dla startup
Małe biuro dla startup'u
Małe biuro na wynajem dla startupów we Wrocławiu. Biuro dla małej firmy z Wrocławia. Niewielkie biuro na wynajem na siedzibę firmy z Wrocławia. Biuro dla mikroprzedsiębiorców z branży IT.

Coworking to coraz bardziej popularna i modna forma wspólnej pracy niezależnych przedsiębiorców i wolnych strzelców (freelancerów). W specjalnie przygotowanej do tego celu powierzchni każdy może realizować własne indywidualne projekty jednocześnie mając możliwość rozpoczęcia współpracy z resztą społeczności. W coworkingu nie chodzi tylko o wynajem biurka, lecz o atmosferę panującą wśród dzielących przestrzeń osób. Coworkerzy są bardziej twórczy i efektywni dzięki wspólnej pracy, w przeciwieństwie do osób, które wykonują swoje obowiązki samotnie w domu. Korzyścią ze wspólnego biura jest także wymiana kontaktów i doświadczeń oraz potencjał na stworzenie i realizację kolejnych pomysłów.

Lokal dla starup Wrocław: szybki Internet Światłowód

Ma to ogromne znaczenie dla twórców startup’ów, ponieważ profesjonalne miejsce pracy jest dla nich koniecznego dalszego rozwoju. Coworking polecamy więc nie tylko freelancerom czy mikroprzedsiębiorcom, ale także i startup'owcom, których nie stać jeszcze na własną siedzibę firmy. Oferujemy im nowoczesną powierzchnię biurową w naszej nowej inwestycji na Krzykach. Nasze biuro to ściśle wyspecjalizowana powierzchnia dla każdej branży.

Wypełnij formularz
Odpowiemy błyskawicznie

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta

mgr inż. Karol Wnukiewicz

Administratorem danych osobowych wysłanych z tego formularza jest RELCATEC, ul. Strońska 9/8, 50-540 Wrocław. Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest tutaj.

W tym artykule: małe biura dla startup Wrocław, niewielkie biuro na wynajem dla startup Wrocław, wynajem powierzchni dla startupu we Wrocławiu, biuro dla startupa, siedziba dla małej firmy, lokal biurowy dla mikroprzedsiębiorcy.