• Google Maps
  • Lokal na wynajem z miejscami parkingowymi Wrocław
  • Zmień język

Czy przydatne?

Lokal na wynajem z miejscami parkingowymi

  • Dodano:
  • Autor:
biuro z parkingiem Wrocław
Lokal na wynajem z miejscami parkingowymi
Biuro na wynajem z miejscami parkingowymi. Wynajem biura z miejscem postojowym we Wrocławiu.

Nasze powierzchnie biurowe na wynajem oferują także indywidualne miejsca parkingowe. Wynajmując u nas biuro, możesz skorzystać za dopłatą z dodatkowego miejsca parkingowego. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie dla osób nie chcących szukać miejsca parkingowego na pobliskim osiedlu. Mimo że obok są duże parkingi osiedlowe dla ok. 60 samochodów i dzięki temu goście przyjeżdzający autem do Państwa firmy mogą znaleźć bezpłatny i wygodny parking, to należy rozważyć opcję dodatkowego miejsca parkingowego za bramką.

Biuro z parkingiem na wynajem Krzyki Wrocław

Zapewniamy standardy w obsłudze najmu biura poprzez stosowanie pełnej przejrzystość rozliczeń finansowych, dokumentacji rzeczywistego stanu naszych powierzchni biurowych na wynajem, bieżącej opieki i wsparcia technicznego, które nie są dostępne podczas wynajmu biura bezpośrednio od najemcy, który jest właścicielem. Tego oczekują od nas nasi najemcy. Spotykamy wielu właścicieli lokali biurowych, którzy mieli różne problemy z najemcami. Nie wiedzieli, jak sprawnie usuwać zgłaszane usterki, jak poszukiwać najemców na powierzchnie biurowe oraz jak bezpiecznie wynajmować biuro. Wierzę, że poprzez bieżące kontakty z właścicielami i najemcami, nasza oferta jest bardzo atrakcyjna dla małych firm szukających fajnej powierzchni biurowej na wynajem, zarówno jako lokal usługowy z witryną na parterze, jak i wygodne biuro na pierwszym, czy drugim piętrze.

Skontaktuj się z nami
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mgr inż.
Administratorem danych wysłanych z tego formularza jest Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty.  Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem "Polityka Prywatności" na dole tej strony.

Zagadnienia: biuro z parkingiem Wrocław, biuro z miejscami parkingowymi, lokal z miejscami do parkowania, wynajem biura z parkingiem Wrocław.