• +48 601062085
  • Zmień język

Czy przydatne?

Lokal użytkowy na wynajem

  • Dodano:
  • Autor:
Naszym Klientom oferujemy powierzchnie biurowe o wysokim standardzie wykonania, w doskonałej lokalizacji i konkurencyjnych cenach. Biurowiec charakteryzuje się eleganckim wyglądem zewnętrznym (data budowy to 2018 rok) oraz wysokim standardem wynajmowanych powierzchni biurowych i usługowych. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszych lokalach usługowych do wynajęcia.

W biurowcu zastosowane zostały nowoczesne rozwiązania technologiczne i informatyczne (szybki Internet, dostęp do szerokopasmowego pasma internetowego) zapewniające komfortowe warunki pracy biurowej.

Na parterze biurowca znajduje się parking, gdzie można dodatkowo wynająć dedykowane miejsca parkingowe.

Lokal usługowy do wynajęcia Wrocław

W budynku znajdują się dwa komfortowe wejścia od strony północnej i południowej, które zapewniają wygodny dostęp się do pomieszczeń biurowych znajdujących się na pierwszym i drugim piętrze biurowca. Wiemy, że parking dla klientów i gości biurowca jest niezwykle ważnym elementem swobodnego dostępu do wynajmowanego lokalu usługowego we Wrocławiu. Dlatego lokalizacja zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne (autobusowe i tramwajowe), bliskie usytuowanie centrum handlowego Ferio Gaj. Jesteśmy obok pętli tramwajowej Gaj, przystanku autobusowego Gaj.

Lokal użytkowy do wynajęcia we Wrocławiu

Dbając o wysokie standardy bezpieczeństwa zapewniamy całodobową ochronę budynku w postaci monitoringu okolicy i klatki schodowej biurowca. Zachęcamy do kontaktu, aby wynająć gotowy lokal użytkowy dla firmy na wynajem we Wrocławiu.

Wypełnij formularz
Odpowiemy błyskawicznie

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta

mgr inż. Karol Wnukiewicz

Administratorem danych osobowych wysłanych z tego formularza jest RELCATEC, ul. Strońska 9/8, 50-540 Wrocław. Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest tutaj.

W tym artykule: wynajem lokal użytkowy Wrocław-Krzyki, lokale użytkowe na wynajem Wrocław-Gaj, parter lokal użytkowy Wrocław wynajem.