• Google Maps
  • Lokal dla notariusza Wrocław Krzyki Gaj na wynajem
  • Zmień język

Czy przydatne?

Lokal dla notariusza

  • Dodano:
  • Autor:
notariusz krzyki gaj, biuro
Lokal dla notariusza
Lokal biurowy na Gaju we Wrocławiu to świetne miejsce na kancelarię notarialną. Miejsce nadaje się idealnie na biuro dla pojedynczego notariusza, ale także kancelarię notarialną. Lokalizacja na wrocławskim Gaju jest dobra dla notariusza, gdyż nie ma w pobliżu innego notariusza na Gaju i Ołtaszynie, więc to rozwiązanie dla osób szukających notariusza na południu Wrocławia.

Lokal usługowy dla notariusza Gaj-Krzyki w naszym biurowcu oferuje nowoczesne powierzchnie biurowe do wynajęcia. Kompleks obejmuje dwa połączone ze sobą budynki biurowe, przed którymi roztacza się osiedle Gaj z łatwym dojazdem z każdego zakątka Wrocławia. Obecność pętli tramwajowej Gaj, przystanków autobusowych (przystanek Gaj) oraz szpitala, szkoły i sklepów w sąsiedztwie budynków gwarantuje dobry dojazd do notariusza z najważniejszych punktów we Wrocławiu. Nasz budynek biurowy cechuje najwyższa jakość użytych materiałów budowlanych (rok budowy 2018) i wykorzystanie najnowszych technologii, w tym energooszczędny system klimatyzacji każdego lokalu usługowego i oświetlenia. Dodatkowo dbamy o bezpieczeństwo łatwego dostępu dla interesantów z uwzględnieniem mechanizmów bezpieczeństwa jak nocny alarm i monitoring budynku, parkingu i klatki schodowej. Sprzyja temu także duża wysokość każdej kondygnacji wynoszącej ponad 3 metry każda, co tworzy przestrzenne, inspirujące miejsce pracy notariusza czy kancelarii prawnej na terenie Wrocławia.

Wynajem lokal kancelaria notarialna Wrocław-Krzyki

Standard wynajmowanego biura zależy od najemcy. Szukający pomieszczeń na wynajem notariusz może zdecydować w porozumieniu z wynajmującym standard biura, jaki go interesuje. Możliwe są opcje:

  • standard developerski i notariusz, czy kancelaria prawna dostosowuje biuro wg własnych potrzeb,
  • gotowe biuro, czyli wraz z wynajmującym wspólnie określamy poziom przygotowania powierzchni biurowej i po naszej stronie pozostaje dostosowanie powierzchni do wprowadzenia się.

Miejsce na gabinet notarialny we Wrocławiu-Krzyki

Nasze biuro dla notariusza to nie tylko dogodny dojazd samochodem, ale także dobre zaplecze dla dojazdu komunikacją miejską ze względu na położenie na Gaju. Polecany w szczególności dla działalności: Notariusz Wrocław Krzyki Gaj.

Lokal komercyjny w naszym biurowcu na Gaju nadaje się do potrzeb najemny – notariusza, gdyż posiada doskonałą lokalizację z parkingami dla interesantów. Miejsc parkingowych jest ok. 100 w okolicy, także każdy interesariusz szukający miejsca do zaparkowania przed wizytą u notariusza nie będzie miał problemów. Dzięki tej dobrej lokalizacji w ruchliwym miejscu wiele osób poruszających się po osiedlu może skorzystać z usług notarialnych.

Skontaktuj się z nami
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mgr inż.
Administratorem danych wysłanych z tego formularza jest Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty.  Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem "Polityka Prywatności" na dole tej strony.

Zagadnienia: notariusz krzyki gaj, biuro na wynajem notariusz wrocław-krzyki, lokal komercyjny dla notariusza we wrocławiu, notariusz gaj we wrocławiu, lokal usługowy dla notariusza na wynajem, miejsce na kancelarię notarialną Wrocław-Krzyki, notariusz na Gaju, gdzie lokal na kancelarię wrocław-gaj.