• +48 695236608
  • Zmień język

Czy przydatne?

Lokal szkoła językowa Wrocław

  • Dodano:
  • Aktualizacja:
  • Autor:
Szukasz miejsca na szkołę językową we Wrocławiu na Krzykach na Gaju? Lokalizacja w pobliżu Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 21, przy ul. Kłodzka 40, Wrocław daje super możliwości do otworzenia w pobliżu szkoły językowej.

Dobre miejsce w pobliżu szkoły podstawowej Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 21 na wynajem na szkołę językową.

Biuro do wynajęcia dla szkoły językowej w pobliżu szkoły. Idealne miejsce na wynajem pod szkołę językową, bo w pobliżu jest szkoła.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 21, ul. Kłodzka 40, 50-536 Wrocław.

Wynajem lokalu dla szkoły językowej

Jeśli szkoła językowa potrzebuje szybkiego internetu, to dobrze. W naszym biurze na wynajem mamy internet światłowodowy. Taki szybki i stabilny internet na pewno wystarczy dla Twojej szkoły językowej we Wrocławiu. Dzięki temu nie tylko Twoja szkoła językowa będzie mieć szybki internet, ale taki światłowód możesz też udostępnić uczniom przez WiFi.

Wypełnij formularz
Odpowiemy błyskawicznie

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta

mgr inż. Karol Wnukiewicz

Administratorem danych osobowych wysłanych z tego formularza jest RELCATEC, ul. Strońska 9/8, 50-540 Wrocław. Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest tutaj.

W tym artykule: szkoła językowa lokal, siedziba dla szkoły językowej wrocław-krzyki, sala na lekcje na wynajem, lokal usługowy dla szkoły językowej, lokal przy szkole podstawowej wrocław, lokal na wynajem przy szkole na Kłodzkiej.