• Zmień język

Czy przydatne?

Lokal szkoła językowa Wrocław

  • Dodano:
  • Aktualizacja:
  • Autor:
dostępny szkoła językowa
Lokal szkoła językowa Wrocław
Miejsce szkoła językowa Wrocław poszukiwane? Szukasz dostępnego, wolnego likalu pod szkołę językową na Krzykach na Gaju? Lokalizacja w pobliżu Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 21, przy ul. Kłodzka 40, Wrocław daje super możliwości do otworzenia w pobliżu szkoły językowej.

Jeśli szukasz lokalu na wynajem dla szkoły językowej, istnieje kilka rzeczy, które warto rozważyć:

  1. Lokalizacja Wrocław Krzyki Gaj: Ważne jest, aby lokal znajdował się w dogodnej lokalizacji dla potencjalnych studentów, uczniów, np. w pobliżu szkół, uczelni lub w centrum miasta lub dobrym osiedlu jak Gaj.
  2. Wielkość i układ pomieszczeń na salki: Upewnij się, że lokal posiada wystarczająco dużo przestrzeni do prowadzenia zajęć oraz odpowiednie pomieszczenia do przechowywania materiałów szkoleniowych. U nas możesz podzielić lokal na salki dostępne dla uczniów.
  3. Dostępność: Upewnij się, że lokal jest łatwo dostępny dla potencjalnych uczniów, np. z dobrym dojazdem komunikacją miejską lub z dużym parkingiem. Przy pętli Gaj, komunikacja od ulic Świeradowska i Borowska.
  4. Warunki wynajmu lokalu przy Niemczańskiej: warunki wynajmu, takie jak okres trwania umowy, koszty wynajmu oraz obowiązki stron umowy do ustalenia z właścicielem.
  5. Warunki techniczne: Upewnij się, że lokal spełnia wymagania techniczne, takie jak odpowiednie oświetlenie i wentylacja, a także dostęp do odpowiednich mediów (np. prądu, wody, internetu). Lokal ma wysokie sufity 3 metrowe, ma dostęp do internetu światłowodowego. Wybudowany w 2020 roku i posiada 20 cm styropian na elewacji, który w zimie utrzyma ciepło wewnątrz, a w gorące lato nie wpuści gorąca. Do tego stolarka okienna trzyszybowa, która również posiada super izolację termiczną.

Warto również zwrócić uwagę na inne aspekty, takie jak np. wygląd zewnętrzny budynku czy jego otoczenie, aby mieć pewność, że lokal będzie odpowiedni dla Twojej szkoły językowej. Posiadamy super nowoczesny wygląd z zewnątrz. Wszystko nowoczesne w biało-antracytowej kwadratowej formie budynku.

Dostępny lokal dla szkoły językowej Wrocław

Dobre miejsce w pobliżu szkoły podstawowej Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 21 na wynajem na szkołę językową. Biuro do wynajęcia dla szkoły językowej w pobliżu szkoły. Idealne miejsce na wynajem pod szkołę językową, bo w pobliżu jest szkoła.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 21, ul. Kłodzka 40, 50-536 Wrocław.

Jeśli szkoła językowa potrzebuje szybkiego internetu, to dobrze. W naszym biurze na wynajem mamy internet światłowodowy. Taki szybki i stabilny internet na pewno wystarczy dla Twojej szkoły językowej we Wrocławiu. Dzięki temu nie tylko Twoja szkoła językowa będzie mieć szybki internet, ale taki światłowód możesz też udostępnić uczniom przez WiFi.

Wolne biuro do wynajęcia pod szkołę językową Krzyki

Szkoła językowa we Wrocławiu to miejsce, w którym można nauczyć się lub doskonalić znajomość języka obcego. Zajęcia w takiej szkole mogą obejmować lekcje gramatyki, słownictwa, konwersacji i innych aspektów języka, a także mogą być dostosowane do potrzeb i poziomu zaawansowania uczniów. Szkoły językowe we Wrocławiu często oferują również różne formy nauczania, takie jak zajęcia indywidualne lub grupowe, a także mogą prowadzić kursy przygotowujące do egzaminów językowych. W wielu przypadkach szkoły językowe działają także jako agencje turystyczne, oferując programy wymiany językowej lub zagraniczne wyjazdy z nauką języka. Skontaktuj się z nami jeśli prowadzisz lub zakładasz nową szkołę językową i szukasz dla niej lokalu.

Skontaktuj się z nami
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mgr inż.
Administratorem danych wysłanych z tego formularza jest Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty.  Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem "Polityka Prywatności" na dole tej strony.

Zagadnienia: dostępny szkoła językowa lokal, siedziba dla szkoły językowej wrocław-krzyki, sala na lekcje na wynajem, wolny lokal usługowy dla szkoły językowej, lokal przy szkole podstawowej wrocław, lokal na wynajem przy szkole na Kłodzkiej.