• Zmień język

Czy przydatne?

Lokal na gabinet stomatologiczny

  • Dodano:
  • Autor:
wynajem lokalu na gabinet
Lokal na gabinet stomatologiczny
Powierzchnia biurowa na wynajem dla stomatologa, czyli lokal na wynajem na gabinet stomatologiczny.

Stomatolog chcący wynająć lokal usługowy na gabinet stomatologiczny może zdecydować o poziomie wykończenia gabinetu stomatologicznego. Gabinet na wynajem może być w standardzie deweloperskim, albo jako już przygotowany do użytkowania gabinet stomatologiczny bez unitów do wynajęcia. Rozwiązania konstrukcyjne i techniczne w naszych lokalach usługowych pozwalają bowiem na wygodną adaptację powierzchni biurowych do potrzeb gabinetów lekarskich, w tym gabinetów stomatologicznych.

Oferowane powierzchnie biurowe dla stomatologa to połączenie doskonałej lokalizacji niedaleko od centrum Wrocławia z komfortem gabinetu na wynajem PREMIUM klasy. Cały biurowiec składa się z dwóch budynków-bliźniaków. Projekt obu powstał w 2017 roku zgodnie z zasadami zielonego budownictwa zapewniając ekologiczne aspekty biura na wynajem:

Wynajem miejsce na gabinet dentystyczny Wrocław-Krzyki

  • minimalizowania zużycia wody i prądu dla gabinetu stomatologicznego,
  • optymalnego dostępu do światła naturalnego w pracy stomatologa (zgodnie z wymogami Sanepidu dla gabinetu stomatologicznego),
  • dogodną temperaturę i wilgotność powietrza w gabinecie stomatologicznym dla lekarza i Pacjenta,

Wynajem miejsce na podwójny gabinet dentystyczny

Niniejsze czynniki pomagają wpłynąć biurowcowi w pozytywny sposób na środowisko naturalne (ekologiczny biurowiec), a jednocześnie zapewnić optymalne warunki pracy stomatologom i wizytom ich Pacjentów przy leczeniu stomatologicznym.

Adekwatną temperaturę w lokalu biurowca gwarantuje nowoczesny system wentylacji, umożliwiający kontrolę wilgotności powietrza. Dodatkowo w każdym z lokalów na wynajem jest klimatyzacja z możliwością dowolnej regulacji temperatury gabinetu stomatologicznego. Dostęp świeżego powietrza zapewniają uchylne okna w gabinecie stomatologicznym i poczekalni dla Pacjentów. W każdym lokalu są zamontowane duże-pionowe okna, co zapewnia doświetlenie gabinetu stomatologicznego światłem dziennym spełniającym normy wg Sanepidu dla gabinetów stomatologicznych.

W okolicy naszego biurowca są dwa przystanki linii autobusowych (przystanek Borowska, przystanek Gaj) i pętla tramwajowa Gaj. Jest też blisko do centrum handlowego Ferio-Gaj, restauracji, kawiarni, klubów fitness, szkoły i szpitala przy ul. Borowskiej. Ta okolica stwarza dobre warunki do prowadzenia działalności gabinetu stomatologicznego.

Skontaktuj się z nami
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mgr inż.
Administratorem danych wysłanych z tego formularza jest Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty.  Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem "Polityka Prywatności" na dole tej strony.

Zagadnienia: wynajem lokalu na gabinet stomatologiczny Wrocław-Krzyki, lokal na wynajem dla stomatologa we Wrocławiu, lokal na gabinet stomatologiczny na wynajem Wrocław-Gaj.