• Zmień język

Czy przydatne?

Lokal na gabinet lekarski

  • Dodano:
  • Autor:
wynajem lokalu na gabinet
Lokal na gabinet lekarski
Powierzchnia biurowa na wynajem dla lekarza, czyli lokal do wynajęcia na gabinet lekarski. Powierzchnia na wynajem dla lekarza we Wrocławiu. Miejsce na gabinet lekarski do wynajęcia. Wynajem powierzchni na gabinet lekarski.

Pomieszczenia przeznaczone na wynajem na gabinet lekarski, oraz te służące ogólnie to opieki zdrowotnej, muszą spełniać surowe wymagania sanitarne. Ze względu na ich specyfikę i przeznaczenie, powinny charakteryzować się najwyższym poziomem higieny.

Wynajem gabinet lekarski Wrocław-Krzyki

Szczegółowe wymagania dla tego typu nieruchomości użytkowych przeznaczonych na gabinety działające w ramach NZOZ’ów zawarte są w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 10 listopada 2006 roku w sprawie wymagań, jakim powinny odpowiadać pod względem budowlanym i sanitarnym pomieszczenia i urządzenia zakładu opieki zdrowotnej.

Dla gabinetów lekarskich prywatnych wymagania prawne określone są w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 09 marca 2000 roku, w sprawie wymagań jakim powinny odpowiadać pomieszczenia, urządzenia i sprzęt medyczny służące wykonywaniu indywidualnej praktyki lekarskiej, indywidualnej specjalistycznej praktyki lekarskiej i grupowej praktyki lekarskiej.

Lokal dla lekarza Wrocław wynajem

Przy zakładaniu własnego gabinetu lekarskiego należy tak zaplanować poczekalnię, aby można było od razu zacząć współpracę z zewnętrzną rejestracją pacjentów która bardzo ograniczy koszty działalności, a przy okazji zwiększy liczbę wizyt.

Skontaktuj się z nami
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mgr inż.
Administratorem danych wysłanych z tego formularza jest Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty.  Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem "Polityka Prywatności" na dole tej strony.

Zagadnienia: wynajem lokalu na gabinet medyczny, lokal na wynajem dla lekarza we Wrocławiu, lokal na gabinet lekarski na wynajem Wrocław-Krzyki, miejsce na gabinet lekarski Gaj-Wrocław, powierzchnia na gabinet lekarza, lokal usługowy dla lekarza na wynajem dzielnica Krzyki.