• Zmień język

Czy przydatne?

Lokal na gabinet dentystyczny

  • Dodano:
  • Autor:
wynajem lokalu na gabinet
Lokal na gabinet dentystyczny
Powierzchnia biurowa na wynajem dla dentysty, czyli lokal do wynajęcia na gabinet dentystyczny.

Oferowane pomieszczenia usługowe dla dentysty to połączenie dobrej lokalizacji blisko centrum miasta z komfortem biura na wynajem klasy premium. Biurowiec składa się z 2 budynków bliźniaczych. Projekt obu powstał w 2017 roku zgodnie z zasadami ekologicznego (zielonego) budownictwa medycznego zapewniając:

Wynajem miejsce gabinet dentystyczny Wrocław-Krzyki

  • zminimalizowanie bieżącego zużycia wody i energii elektrycznej dla gabinetu dentystycznego,
  • zapewnia maksymalny dostępu światła naturalnego, zgodnie z wymogami Sanepidu dla gabinetu dentystycznego,
  • dobór optymalnej temperatury i wilgotności powietrza w gabinecie dentystycznym,
  • dostosowanie idealnej temperatury dla Pacjenta i interesanta gabinetu dentystycznego.

Te czynniki pomagają zminimalizować wpływ eko-biurowca jako zielonego budynku na środowisko naturalne, przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnego komfortu warunków pracy dentystom i ich Pacjentom.

Dentysta-najemca decyduje o poziomie wykończenia gabinetu dentystycznego. Lokal na wynajem może być w wykończeniu deweloperskim, albo jako gotowy lokal dentystyczny do wynajęcia i wprowadzenia się. Rozwiązania konstrukcyjne i techniczne pozwalają tutaj na dogodną adaptację powierzchni gabinetu do zróżnicowanych potrzeb dentystycznych, w tym norm Sanepidu dla gabinetów denstystycznych.

Wynajem gabinet dla dentysty Wrocław

Dobrą temperaturę i aurę we wnętrzach gabinetu dentystycznego gwarantuje klimatyzacja w każdym lokalu usługowym z możliwością regulacji temperatury gabinetu. Dostęp świeżego powietrza zapewniają uchylne okna gabinetu dentystycznego. Dzięki pionowym przeszkleniom gabinetu – gabinet dentystyczny jest w pełni doświetlony światłem dziennym spełniając normy liczby LUX’ów wg Sanepidu.

Lokal dentysta Wrocław

Obok biurowca znajdują się przystanki linii autobusowych (pętla Gaj) i tramwajowych (pętla Gaj). Jest blisko do centrum handlowego Ferio Gaj, a także wielu banków i instytucji finansowych stwarza dobre warunki do prowadzenia działalności medycznej, w tym gabinetu dentystycznego. W okolicy biurowca znajdują się także restauracje, kawiarnie, kluby fitness, szkoła podstawowa i szpital na ul. Borowskiej.

Skontaktuj się z nami
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mgr inż.
Administratorem danych wysłanych z tego formularza jest Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty.  Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem "Polityka Prywatności" na dole tej strony.

Zagadnienia: wynajem lokalu na gabinet dentystyczny wrocław-gaj, lokal na wynajem dla dentysty we Wrocławiu, lokal na gabinet dentystyczny na wynajem Wrocław-Krzyki.