• Zmień język

Czy przydatne?

Lokal dla lekarza

  • Dodano:
  • Autor:
powierzchnia na wynajem dla
Lokal dla lekarza
Powierzchnia biurowa do wynajęcia dla lekarza, czyli lokal na wynajem dla lekarza medycyny.

Nasze pomieszczenia usługowe dla lekarza to połączenie dobrej lokalizacji blisko centrum miasta z komfortem biura na wynajem klasy A. Biurowiec składa się z dwóch budynków bliźniaczych. Projekt obu budynków powstał w 2017 roku zgodnie z zasadami ekologicznego (zielonego) budownictwa zapewniając:

Wynajem gabinet lekarski Wrocław-Krzyki

  • zminimalizowanie bieżącego zużycia wody i energii elektrycznej dla gabinetu medycznego,
  • zapewnia maksymalny dostępu światła naturalnego, zgodnie z wymogami Sanepidu dla gabinetu lekarskiego,
  • wybór optymalnej temperatury i wilgotności powietrza w gabinecie medycznym,
  • dostosowanie idealnej temperatury dla Pacjentów i interesantów gabinetu lekarskiego.

Powyższe czynniki pomagają zminimalizować wpływ biurowca jako zielonego budynku na środowisko naturalne, a jednocześnie zapewnić optymalne warunki pracy lekarzom i wizytom Pacjentów.

Lekarz-najemca może zdecydować o poziomie wykończenia gabinetu medycznego. Lokal na wynajem może być w standardzie developerskim, albo jako gotowy lokal medyczny do wynajęcia i wprowadzenia się. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i techniczne pozwalają bowiem na wygodną adaptację powierzchni do zróżnicowanych potrzeb gabinetów lekarskich, w tym każdej specjalności medycznej.

W sąsiedztwie biurowca znajdują się przystanki linii autobusowych i tramwajowych. Bliskość do centrum handlowego Ferio Gaj, a także wielu siedzib banków i instytucji finansowych stwarza dobre warunki do prowadzenia działalności medycznej, w tym gabinetu lekarskiego. W okolicy biurowca znajdują się restauracje, kawiarnie, klub fitness, szkoła i szpital.

Dobrą temperaturę i aurę we wnętrzach biurowca gwarantuje nowoczesny system wentylacji, umożliwiający kontrolę wilgotności powietrza oraz klimatyzacja indywidualna w każdym gabinecie medycznym z możliwością regulacji temperatury lokalu. Dostęp świeżego powietrza zapewniają uchylne okna gabinetu lekarskiego. Dzięki dużym pionowym przeszkleniom gabinetu – lokale usługowe są w pełni doświetlone światłem dziennym spełniając normy Sanepidu.

Skontaktuj się z nami
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mgr inż.
Administratorem danych wysłanych z tego formularza jest Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty.  Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem "Polityka Prywatności" na dole tej strony.

Zagadnienia: powierzchnia na wynajem dla lekarza we Wrocławiu, lokal dla lekarza do wynajęcia Wrocław-Krzyki, lokal na przychodnie lekarską Wrocław-Gaj.