• Google Maps
  • Inteligentne biuro do wynajęcia Wrocław - n33.pl
  • +48 601062085
  • Zmień język

Czy przydatne?

Inteligentne biuro do wynajęcia Wrocław

  • Dodano:
  • Autor:
Inteligentna siedziba firmy we Wrocławiu. Biuro inteligentne dla firmy z Wrocławia. Techno architektura, nowoczesny budynek dla biura firmy we Wrocławiu.

Biurowiec to inteligentny budynek biurowy wyposażony w zaawansowane systemy gwarantujące energooszczędność a tym samym minimalizujący koszty zarządzania budynkiem. Oprócz zmniejszenia kosztów eksploatacyjnych nasze biuro zapewnia przewyższającą standardy funkcjonalność i bezpieczeństwo. Parkingi na zewnątrz budynków wyposażone są w oświetlenie sterowane czujnikami zmierzchu, a garaże w podziemiu działają na czujniki ruchu. Elewacje zaprojektowane zostały z wykorzystaniem technologii różnicowanego przewodnictwa cieplnego i światła, w zależności od stopnia ekspozycji na światło słoneczne. Budynek wyposażony będzie w technologie minimalizujące jego negatywny wpływ na otoczenie m.in. dach zielony z systemem retencji wody, zoptymalizowane oświetlenie zewnętrzne, eliminująca nadmierne oświetlenie w nocy (light pollution). Przed budynkiem ustawione zostaną odpowiednie pojemniki do segregacji śmieci, także na odpady mokre i suche, zdatne do recyclingu, biodegradowalne i odpady zmieszane.

Wypełnij formularz
Odpowiemy błyskawicznie

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta

mgr inż. Karol Wnukiewicz

Administratorem danych osobowych wysłanych z tego formularza jest RELCATEC, ul. Strońska 9/8, 50-540 Wrocław. Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest tutaj.

W tym artykule: inteligentne biuro Wrocław, inteligentny biurowiec na wynajem Wrocław, inteligentna powierzchnia biurowca na wynajem we Wrocławiu, inteligentne biuro, intelibiuro, inteligentny biurowiec Wrocław, techno architektura.