• +48 601062085
  • Zmień język

Czy przydatne?

Gotowe biuro na wynajem Wrocław

  • Dodano:
  • Autor:
gotowe biuro do wynajęcia
Gotowe biuro na wynajem Wrocław
Gotowe biuro przygotowane na wynajem ma przed sobą przyszłość we Wrocławiu i dolnośląskim. Małe i średnie firmy coraz częściej zamiast tworzyć własne biura, stawiają na coworking i wynajem małych powierzchni, które są gotowe do wprowadzenia się. Szansą dla tego typu przedsięwzięć jest także coworking, czyli wynajem pojedynczych lokali, czy nawet biurek w biurowcu.

Ekonomia współdzielenia (ang. shared economy) ma coraz większe znaczenie w gospodarce Wrocławia ze względu na koszty i wspomniane wcześniej koszt i czas przygotowania gotowego biura. Tak jest często również wygodniej i taniej. Stąd gotowe biuro jest coraz częściej wybieranym rozwiązaniem na terenie Wrocławia i woj. dolnośląskiego.

Organizator biurowca może wtedy taniej wynająć powierzchnię biurową, czy nawet pojedyncze pokoje, bo wynajmuje jej w dużych ilościach. Ze względu na koszt przygotowania całego biurowca hurtowo kupi wyposażenie, co również obniży koszt przygotowania biurowca. Z drugiej strony wynajmujący gotowe biuro zapłaci tylko za to, czego potrzebuje i tylko w czasie wynajmu, kiedy jest mu to potrzebne. W niektórych przypadkach w ramach tej samej umowy można zmienić jedno gotowe biuro, na inne, np. w innej stronie budynku, od innej strony oświetlenia.

Gotowe biuro z szybkim Internetem Wrocław

Przyjmuje się, że w Polsce działa blisko 3000 startupów. Tylko we Wrocławiu pracuje w nich 4% wszystkich osób aktywnych zawodowo. Sektor ten wg prognozy ma się rozwijać jeszcze szybciej, w tempie ponad 4% na rok. Coworking to naturalne miejsce, w którym pracują startupowcy. Właśnie ze względu na możliwość wynajęcia gotowego biura.

Przygotowane biuro do wynajęcia we Wrocławiu to także dogodne miejsce dla małych i średnich firm, które zechcą przenieść swoją działalność po Brexit Wielkiej Brytanii. Wrocław jest jednym z miejsc branych pod uwagę przez przedsiębiorstwa i startupy z Wielkiej Brytanii. Największym atutem Wrocławia są stawki czynszu dużo niższe niż w krajach starej Europy, a także dogodna komunikacja z uwzględnieniem autostrady, pociągów i lotniska Wrocław.

Wypełnij formularz
Odpowiemy błyskawicznie

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta

mgr inż. Karol Wnukiewicz

Administratorem danych osobowych wysłanych z tego formularza jest RELCATEC, ul. Strońska 9/8, 50-540 Wrocław. Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest tutaj.

W tym artykule: gotowe biuro do wynajęcia Wrocław, przygotowane biuro na wynajem, gotowe pokoje biurowe na wynajem Wrocław.