• Google Maps
  • Ekologiczne biuro na wynajem Wrocław - n33.pl
  • Zmień język

Czy przydatne?

Ekologiczne biuro na wynajem Wrocław

  • Dodano:
  • Autor:
Ekologiczny biurowiec we Wrocławiu. Eko-biuro dla firmy z siedzibą na Gaju, Wrocław. Ekobiurowiec, ekobiuro, ekolokalizacja dla firmy. Ekologiczne biuro dla firmy we Wrocławiu.

Coraz więcej firm na Zachodzie, a także z w Polsce, stawia na ekologię. Wybierając siedzibę swojego biura poszukują rozwiązań przyjaznych środowisku. Budynki oferujące tzw. zielone biura wykorzystują na przykład system geotermalnego chłodzenia i ogrzewania, z sondami gruntowymi docierającymi na głębokość aż 200 m pod ziemią, energię niezbędną do funkcjonowania czerpią z paneli słonecznych umieszczonych na dachu budynku, a reszta energii pobierana jest od firm energetycznych, które dostarczają ją z odnawialnych źródeł.

Do budowy zielonych biur używa się naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień albo materiałów wykończeniowych pochodzących z recyclingu. Ekologiczne budynki charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną, czyli pozwalają zaoszczędzić dużo energii, a co za tym idzie mają pozytywny wpływ na środowisko i naszą kieszeń. Coraz częściej takie budynki wyposażone są w filtry i wentylację, które dają możliwość kontroli powietrza, którym oddycha się w środku.

Tego typu działalność proekologiczna wymaga wielu wysiłków i nakładów finansowych, więc zasługuje na uwagę i naśladownictwo.

Energooszczędne biuro Wrocław na wynajem

Biuro jest budynkiem, w którym stawia się na nowoczesne i proekologiczne rozwiązania. Wykorzystanie ciepła pochodzącego z biur do ogrzewania garażu, energooszczędne windy i system oświetlenia, monitorowanie ilości dostarczanego z zewnątrz świeżego powietrza i tzw. adiabatyczne jego nawilżanie za pomocą mgły wodnej to tylko niektóre z technologii zastosowanych w budynku Niemczańska33. Wokół budynku powstaną ścieżki rowerowe, a także miejsca parkingowe dla rowerów i tereny zielone.

Ekologiczne biuro z niskimi opłatami za energię do wynajęcia

Najemcy, którzy zdecydują się na wybór biura dla swojej firmy w budynku będą zadowoleni z proekologicznych, oszczędnych rozwiązań zastosowanych podczas projektowania biurowca. Nowoczesne, inteligentne technologie zapewnią użytkownikom obu budynków najwyższy komfort pracy, a jednocześnie przełożą się na znaczne oszczędności.

Skontaktuj się z nami
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mgr inż.
Administratorem danych wysłanych z tego formularza jest Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty.  Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem "Polityka Prywatności" na dole tej strony.

Zagadnienia: ekologiczne biuro Wrocław, ekologiczny biurowiec na wynajem Wrocław, ekologiczna powierzchnia biurowa na wynajem we Wrocławiu, ekologiczny biurowiec, ekobiuro Wrocław, ekobiurowiec we Wrocławiu, ekolokalizacja dla firmy.