• Google Maps
  • Coworking Wrocław, przestrzenie coworkingowe - n33.pl
  • +48 695236608
  • Zmień język

Czy przydatne?

Coworking Wrocław, przestrzenie coworkingowe

  • Dodano:
  • Autor:
coworking Wrocław, biuro
Coworking Wrocław, przestrzenie coworkingowe
Biuro co-workingowu we Wrocławiu. Współdzielone biuro dla małych firm, freelancerów i pojedynczych osób we Wrocławiu. Wynajem biur, miejsc przy biurkach na godziny. Coworking Wrocław na wynajem.

Coworking Wrocław, biuro cowork dla firmy

Należysz do grupy freelancerów? Pracujesz w domu, ale wiele rzeczy nie daje Ci się skupić - sąsiedzi, reszta domowników, szczekający pies lub ciągła ochota na podjadanie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - wynajmij sobie biurko w miejscu, gdzie spotkasz innych freelancerów. Będziesz mógł pracować spokojnie, a do tego w przyjaznej i kreatywnej atmosferze. Coworking (też co-working, z ang. pracować razem) to możliwość indywidualnej lub wspólnej pracy w wynajętym i specjalnie przygotowanym do tego pomieszczeniu. Z dobrodziejstw coworkingu możesz skorzystać w budynku Niemczańska33, gdy na stałe przebywasz we Wrocławiu lub przyjeżdżasz do stolicy Dolnego Śląska na chwilę, a potrzebujesz miejsca do pracy czy spotkania biznesowego. To znacznie łatwiejsze i o wiele tańsze niż szukanie w tym celu hotelu, kawiarni czy centrum konferencyjnego. Jesteśmy nastawieni na obsługę każdego rodzaju klienta i potrafimy dostosować się do jego najdrobniejszych wymagań.

Wypełnij formularz
Odpowiemy błyskawicznie

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta

mgr inż. Karol Wnukiewicz

Administratorem danych osobowych wysłanych z tego formularza jest RELCATEC, ul. Strońska 9/8, 50-540 Wrocław. Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest tutaj.

W tym artykule: coworking Wrocław, biuro coworkingowe Wrocław, biurowiec coworking Wrocław, przestrzeń coworkingowa Wrocław, biuro coworking Wrocław, biurko na wynajem, biuro na godziny, wynajem biurka w biurowcu, miejsce coworkingowe Wrocław.