• Zmień język

Czy przydatne?

Nowoczesne biuro na wynajem Wrocław

  • Dodano:
  • Autor:
Biuro wysokiej technologii. Nowoczesne biuro dla firmy we Wrocławiu. High tech siedziba dla firmy Wrocław. Technologia hich-tech w budownictwie biura na wynajem. Zaawansowana architektura biurowca.

Architektura high-tech (również hi-tech) to według definicji kierunek w architekturze skupiający się na intensywnym wykorzystaniu nowych technologii. Dotyczy to zarówno konstrukcji budynków, jak i ich wyposażenia technicznego.

Nowoczesne biuro na wynajem Wrocław

Styl hi-tech w architekturze przejawia się wydobyciem i wyeksponowaniem tego, co w tradycyjnych budynkach jest ukryte. Systemy elektryczne, teleinformatyczne, hydrauliczne, klimatyzacja, żaluzje, baterie słoneczne, windy czy ruchome schody stanowią pewnego rodzaju ozdobę budynku. Nowoczesne technologie zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo, komunikację i komfort, ale także mają charakter nowoczesnego ornamentu.

Rozwiązania takie są dosyć kontrowersyjne, jednak wszystko to nadaje budynkom specyficzny wyraz i niepowtarzalny charakter.

Nowoczesny lokal usługowy do wynajęcia Wrocław

W architekturze hi-tech stosuje się nowoczesne materiały, takie jak stal, beton i szkło, a technologia jest dominującą stroną każdego budynku i wnętrza. Z terminem high-tech w architekturze wiąże się pojęcie inteligentnego budynku, w którym konstrukcja i instalacje są projektowane jako niepodzielna całość.

Rozwiązania high-tech, aby stały się zgodne z oczekiwaniami społecznymi (nacisk na ekologię, samowystarczalność, ekonomię wykorzystania materiałów) są często bardzo drogie. Biurowce, które są wizytówkami firm muszą być kosztowne już na pierwszy rzut oka.

Skontaktuj się z nami
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mgr inż.
Administratorem danych wysłanych z tego formularza jest Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty.  Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem "Polityka Prywatności" na dole tej strony.

Zagadnienia: biuro technologiczne Wrocław, wynajem powierzchni technologicznej Wrocław, biuro high-tech Wrocław, biura high-technology na wynajem Wrocław, biuro technologiczne, zaawansowana architektura biurowca, high-tech biura Wrocław.