• +48 601062085
  • Zmień język

Czy przydatne?

Nowoczesne biuro na wynajem Wrocław

  • Dodano:
  • Autor:
Biuro wysokiej technologii. Nowoczesne biuro dla firmy we Wrocławiu. High tech siedziba dla firmy Wrocław. Technologia hich-tech w budownictwie biura na wynajem. Zaawansowana architektura biurowca.

Architektura high-tech (również hi-tech) to według definicji kierunek w architekturze skupiający się na intensywnym wykorzystaniu nowych technologii. Dotyczy to zarówno konstrukcji budynków, jak i ich wyposażenia technicznego.

Nowoczesne biuro na wynajem Wrocław

Styl hi-tech w architekturze przejawia się wydobyciem i wyeksponowaniem tego, co w tradycyjnych budynkach jest ukryte. Systemy elektryczne, teleinformatyczne, hydrauliczne, klimatyzacja, żaluzje, baterie słoneczne, windy czy ruchome schody stanowią pewnego rodzaju ozdobę budynku. Nowoczesne technologie zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo, komunikację i komfort, ale także mają charakter nowoczesnego ornamentu.

Rozwiązania takie są dosyć kontrowersyjne, jednak wszystko to nadaje budynkom specyficzny wyraz i niepowtarzalny charakter.

Nowoczesny lokal usługowy do wynajęcia Wrocław

W architekturze hi-tech stosuje się nowoczesne materiały, takie jak stal, beton i szkło, a technologia jest dominującą stroną każdego budynku i wnętrza. Z terminem high-tech w architekturze wiąże się pojęcie inteligentnego budynku, w którym konstrukcja i instalacje są projektowane jako niepodzielna całość.

Rozwiązania high-tech, aby stały się zgodne z oczekiwaniami społecznymi (nacisk na ekologię, samowystarczalność, ekonomię wykorzystania materiałów) są często bardzo drogie. Biurowce, które są wizytówkami firm muszą być kosztowne już na pierwszy rzut oka.

Wypełnij formularz
Odpowiemy błyskawicznie

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta

mgr inż. Karol Wnukiewicz

Administratorem danych osobowych wysłanych z tego formularza jest RELCATEC, ul. Strońska 9/8, 50-540 Wrocław. Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest tutaj.

W tym artykule: biuro technologiczne Wrocław, wynajem powierzchni technologicznej Wrocław, biuro high-tech Wrocław, biura high-technology na wynajem Wrocław, biuro technologiczne, zaawansowana architektura biurowca, high-tech biura Wrocław.