• Zmień język

Czy przydatne?

Wynajem biuro na godziny

  • Dodano:
  • Aktualizacja:
  • Autor:
gotowe biuro na wynajem na
Wynajem biuro na godziny
Na wynajem na godziny, dni posiadamy biuro we Wrocławiu, przy ul. Niemczańska 33. Jest to komfortowe biuro wynajmowane w systemie godzinowym, bez konieczności opłaty rejestracyjnej lub wykupienia abonamentu. Biuro to pojedynczy gabinet z dostępem do części wspólnych, jak łazienka, kuchnia i poczekalnia. Biuro jest zamykane i w terminie najmu mają je Państwo na wyłączność. Biurowiec na godziny, do wynajęcia biura na godziny, biuro na czas.

Biuro na godziny do wynajęcia - płatność naliczana jest za rzeczywisty czas korzystania z biura. Salę można wynająć na godziny jak i na cały dzień poprzez formularz na naszej stronie www.n33.pl. Biuro na godziny posiada wszystkie udogodnienia niezbędne podczas spotkania biznesowego z kontrahentem, klientem. W celu rezerwacji biura na dzień, na godzinę wystarczy zadzwonić do nas i zarezerwować dostępny termin.

Biuro na dzień Wrocław

W ofercie biurowca Niemczańska mamy coś dla osób i firm, którzy nie potrzebują stałego miejsca pracy, miejsca na spotkania z klientem. Dzięki usłudze biura na godziny nie ma konieczności ponoszenia kosztów utrzymania biura, jego infrastruktury. Skorzystaj z najmu biura na godziny Wrocław, gdzie w przypadku zaplanowanych spotkań z klientami rezerwujesz dostęp do sali konferencyjnej lub sali z biurkami.

Nasze biuro na wynajem na godziny, to funkcjonalnie wyposażone wnętrze, które posiada: światłowód z dostępem przez WiFi w cenie, flipchart z akcesoriami, rzutnik, klimatyzacja, sala z 6 krzesłami, bezpłatna kawa/herbata/woda, bezpłatny parking przy budynku.

Instadom Wrocław na zdjęcia, instabiuro wynajem

W ofercie naszego biura na godziny jest opcja Instadom Wrocław, czyli wynajem części naszego biura, która posiada pokoje, kuchnie, łazienkę, aby kręcić filmy czy zrobić profecjonalne zdjęcie. Takie filmy i zdjęcia można z powodzeniem dodawać na Instagrama. Posiadamy loftowe przestrzenie, w których Twoje zdjęcia i filmy będą świetnie wychodzić. Na sufitach mamy surowy beton, czyli industrialny wygląd naszego Instabiuro Wrocław modnie wyjdzie w postach na Insta.

Skontaktuj się z nami
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mgr inż.
Administratorem danych wysłanych z tego formularza jest Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty.  Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem "Polityka Prywatności" na dole tej strony.

Zagadnienia: gotowe biuro na wynajem na godziny Wrocław, wynajem biura na godziny we Wrocławiu, biuro na kilka godzin Wrocław instabiuro, wynajem biuro na czas Wrocław, gotowe biuro wynajem na godziny Wrocław.