• Google Maps
  • Biuro dla freelancera, mikroprzedsiębiorcy Wrocław na wynajem
  • +48 695236608
  • Zmień język

Czy przydatne?

Biuro dla freelancera, mikroprzedsiębiorcy

  • Dodano:
  • Autor:
biuro dla freelancerów
Biuro dla freelancera, mikroprzedsiębiorcy
Lokal biurowy dla wolnych freelancerów, mikroprzedsiębiorców i małych firm we Wrocławiu. Miejsca przy biurkach coworkingowych. Biurowiec coworkingu Wrocław.

Biuro we Wrocławiu to pierwsza w tej okolicy profesjonalna przestrzeń biurowa dla freelancerów i mikroprzedsiębiorców. Biurowiec mieści się w dzielnicy Krzyki, w nowoczesnym biurowcu we Wrocławiu. Klimat, jaki panuje wewnątrz jest umiejętnym połączeniem atmosfery biura i przytulnych domowych warunków.

Do dyspozycji wynajmujących oddajemy kilkanaście miejsc pracy (przy pojedynczych biurkach, a także przy dwu- lub pięcioosobowych stołach), wyposażony pokój konferencyjny, wszelkie sprzęty biurowe oraz zaplecze kuchenne z ekspresem do kawy, czajnikiem, mikrofalą i lodówką, a także łazienkę z toaletą. Jedyne co musisz zrobić, to przynieść swój komputer przenośny i telefon komórkowy. W pozostałych sprawach spróbujemy Ci pomóc.

Wynajęcie przestrzeni biurowej daje możliwość pracy poza domem w profesjonalnym biurze w otoczeniu młodych, ambitnych ludzi, co sprzyja zdecydowanie efektywniejszemu działaniu niż ma to miejsce w domu.

Wynajem biuro dla programisty, designer'a, grafika Wrocław internet stabilny, szybki światłowód

Posiadamy:

  • Wygodne biurka
  • Wsparcie profesjonalnego sekretariatu
  • Bezprzewodową sieć WiFi, dostęp do urządzeń biurowych (drukarka, skaner, ksero, fax)
  • Zamykaną szafkę na dokumenty

Lokal usługowy dla małej firmy Wrocław

W ofercie są także usługi wirtualnego sekretariatu i wynajem sali szkoleniowej. Osoby odwiedzające nas po raz pierwszy, mogą skorzystać z bezpłatnego, testowego dnia pracy. Serdecznie zapraszamy!

Wypełnij formularz
Odpowiemy błyskawicznie

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Specjalista ds. Obsługi Klienta

mgr inż. Karol Wnukiewicz

Administratorem danych osobowych wysłanych z tego formularza jest RELCATEC, ul. Strońska 9/8, 50-540 Wrocław. Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest tutaj.

W tym artykule: biuro dla freelancerów Wrocław, biurowiec dla małych przedsiębiorców Wrocław, biurowiec dla małych i mikro firm Wrocław, biuro dla mikroprzedsiębiorców Wrocław, coworking Wrocław, biuro dla miekroprzedsiębiorców, biurka dla freelancerów.