• Zmień język

Czy przydatne?

Adres do rejestracji firmy

  • Dodano:
  • Aktualizacja:
  • Autor:
rejestrowanie firmy pod
Adres do rejestracji firmy
Wynajem adres dla firmy Wrocław. Fizyczny adres do zarejestrowania siedziby firmy Wrocław. Do wynajęcia adres na siedzibę firmy. Adres do odbierania poczty dla firmy Wrocław.

Właśnie rozpoczynasz swoją działalność gospodarczą? Być może z różnych względów nie chcesz albo nie możesz zarejestrować działalności w domu? Skorzystaj z usługi „Adres dla Firm” oferowanej przez Niemczańską 33. Oferujemy możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem. Rejestrując firmę na Niemczańskiej 33 otrzymujesz odpowiedni wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub KRS. Jest to idealne rozwiązania dla osób działających na swój rachunek lub freelancerów, którzy potrzebują, aby ich firma zarejestrowana była na Dolnym Śląsku lub konkretnie we Wrocławiu.

Wirtualne biuro Niemczańska 33-39 to miejsce stworzone dla spółek, działalności gospodarczych i firm, które chcą posiadać prestiżowy adres w prestiżowej dzielnicy Wrocławia, czyli na Krzykach. Poza udostępnieniem adresu do rejestracji firmy we Wrocławiu i obsługą poczty przychodzącej pod adres biura, to oferujemy dodatkowe usługi. Wszystko po to, aby Państwo mogli się skupić na prowadzonej przez siebie firmie, spółce, czy działalności gospodarczej, nie tracąc czasu na sprawy administracyjne związane z utrzymaniem i prowadzeniem biura. Do Państwa dyspozycji pozostaje także nasz wirtualny sekretariat, który w dowolnej chwili możesz stać się sekretariatem Państwa firmy, w kontekście np. odbieranie połączeń telefonicznych od klientów lub prowadzić mailing w naszej domenie internetowej @n33.pl.

Rejestracja firmy pod adresem Wrocław, dla spółki, fundacji, JDG

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wynajmu fizycznego adresu biura na wynajem:

  1. przedsiębiorców rozpoczynających własną działalność gospodarczą,
  2. firm szukających powierzchni biurowej do wynajęcia na Krzykach,
  3. firmy, które chcą zarejestrować własną firmę, spółkę, działalność gospodarczą na Gaju we Wrocławiu, a równocześnie nie chcą płacić za wynajem osobnego lokalu.

Oferujemy możliwość zarejestrowania własnej działalności gospodarczej pod kilkoma adresami: Wrocław, ulica Niemczańska 33 albo Niemczańska 39.

Skontaktuj się z nami
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mgr inż.
Administratorem danych wysłanych z tego formularza jest Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty.  Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem "Polityka Prywatności" na dole tej strony.

Zagadnienia: rejestrowanie firmy pod adresem na wynajem, adres do rejestracji firmy Wrocław, adres pod rejestrowanie firmy zdalnej Wrocław, wirtualny adres do rejestracji firmy, fizyczny adres do rejestracji firmy Wrocław, wirtualny adres firmy.