• Zmień język

Czy przydatne?

Adres korespondencyjny dla osoby fizycznej

  • Dodano:
  • Autor:
adres korespondencyjny osoba
Adres korespondencyjny dla osoby fizycznej
Kolejki na Poczcie Polskiej to przeszłość. Więcej nie musisz tracić na to czas. Jeśli masz dosyć przeterminowanego AWIZO i potem przepadłym terminem na odpowiedź, to wirtualny adres dla osoby fizycznej w obsłudze korespondencji jest dla Ciebie.

Jeśli często jesteś w podróżym za granicą kraju i nie przebywasz pod jednym stałym adresem, to możesz wynająć wirtualny adres dla osoby i sprawdzać co do Ciebie przyszło przez Internet. Bezpośrednio na skrzynkę Pocztową otrzymasz skan dokumentów jako pliki PDF na podany e-mail. Nieważne, w którym kraju przebywasz, skorzystaj z naszego adresu do doręczeń we Wrocławiu, dzielnica Krzyki, osiedle Gaj.

Jeśli Twoja praca to ciągłe delegacje, wyjazdy, ta usługa jest kierowana do Ciebie. Zadbamy o porządek w Twoich dokumentach, listach i przychodzącej korespondencji. Oszczędzamy Twój czas i energię, aby wszelkie przesyłki trafiały do Ciebie od razu po ich otrzykaniu jako email z załącznikiem PDF. Pamiętaj, że nasza umowa nie obejmuje zameldowania pod tym adresem, tylko odbieranie poczty.

Adres pocztowy dla osoby prywatnej

Adres korespondencyjny to miejsce, pod którym osoba fizyczna chce otrzymywać pocztę lub inne dokumenty. Może to być adres zamieszkania lub inne miejsce, np. biuro lub firma, jeśli osoba ta ma tam stały punkt korespondencyjny. Obsługujemy wiele podmiotów, posiadamy doświadczenie w obsłudze przesyłek pocztowych, paczek od kurierów, zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Posiadamy własną nieruchomość. Dlatego gwarantujemy pewność stałej usługi przez lata działalności naszego wirtualnego biura Niemczańska. Jako nieliczni mamy usługę, która zapewnia adres wirtualnego dla osób prywatnych: studentów, podróżników, pracowników zdalnych, itd. Nie musisz mieć firmy, aby posiadać taki wirtualny adres do odbierania korespondencji. Nasza usługa nie zakłada możliwości meldowania pod tym adresem, tylko korzystania z odbioru korespondencji dla osoby prywatnej.

Odbieranie poczty osoby prywatnej

Wirtualne biuro Niemczańska z usługą odbierania poczty dla osoby prywatnej to usługa polegająca na odbieraniu i przechowywaniu korespondencji w imieniu osoby prywatnej. Nie tylko odbieramy tę pocztę, ale także skanujemy ją i dostarczamy jej skan na maila jako załącznik PDF. Może to być przydatne dla osób, które często wyjeżdżają lub przebywają poza miejscem zamieszkania i nie chcą tracić czasu na odbieranie poczty osobiście. Wirtualne biuro z usługą odbierania poczty dla osoby prywatnej może również zapewnić prestiżowy adres do korespondencji, nawet jeśli osoba ta nie mieszka w danej lokalizacji lub chcesz mieć adres przy Wrocław-Krzyki.

Skontaktuj się z nami
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mgr inż.
Administratorem danych wysłanych z tego formularza jest Przetwarzamy je w celu udzielenia odpowiedzi lub przedstawienia oferty.  Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem "Polityka Prywatności" na dole tej strony.

Zagadnienia: adres korespondencyjny osoba fizyczna, adres do odbierania poczty Wrocław dla osoby prywatnej, usługa odbierania listów prywatnie Krzyki.