• +48 601062085
 • Zmień język

Wynajem biuro Wrocław, na dni i godziny

Poniżej znajdziesz naszą ofertę sala szkoleniowa i konferencyjna na wynajem na godziny. W pomieszczeniach na czas spotkania można dowolnie zmieniać ustawienie stołów i krzeseł, aby przeprowadzić najlepsze spotkanie biznesowe z sukcesem. Wynajem rozliczamy z dokładnością do pół godziny realnego wynajmu, w co wlicza się czas niezbędny do odpowiedniego przygotowania się przed szkoleniem, prezentacją, spotkaniem, warsztatami, czy konferencją. Wszelkie ceny podane na stronie są cenami netto. Na miejscu pomoże Państwu technik-informatyk, który pomoże z podłączeniem sprzętu, rzutnika. Pomoże także podłączyć się do WiFi Państwu i pozostałym uczestnikom.

Cennik
40 zł
Wynajem sala konferencyjna do 6 osób.
60 zł
Wynajem sala konferencyjna do 10 osób.
Powyższe ceny w netto. Należy doliczyć 23% podatek VAT.
Zamów/zapytaj o usługę

W cenie wynajmu sali konferencyjnej

 • Wifi na Internecie światłowodowym 400 Mb/s od UPC;
 • Flipchart z flamastrami;
 • Nagłośnienie sali;
 • Obsługa recepcyjna;
 • Pomoc techniczna, informatyk na miejscu;

Zalety skorzystania z naszej oferty sala konferencyjna na wynajem na godziny

 • Reprezentacyjne pomieszczenia o wielkości dopasowanej do potrzeb spotkania
  (warsztaty, indywidualne spotkanie jeden na jeden, rekrutacja, szkolenie, sprzedaż bezpośrednia);
 • Elastyczne terminy rezerwacji sali na godziny, rezerwujesz online z kalendarza;
 • Kompleksowa obsługa sekretariatu, pomoc technika-informatyka na miejscu;
 • Doskonała lokalizacja Wrocław-Krzyki, osiedle Gaj;

Biuro na godziny Wrocław, wynajem na godziny, dni

Nasze biuro na wynajem, to tak naprawdę sala do spotkań, którą możesz wykorzystać do pracy własnej albo spotkania z klientem. W ofercie na wynajem na godziny biuro (sala konferencyjna) od 6 do 8 osób, umożliwia dokładne przystosowanie do Państwa potrzeb (możliwe przemeblowanie). Rozumiemy dynamikę prowadzenia biznesu, gdzie nasz sekretariat i dostępny na miejscu personel dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wsparcie podczas prowadzenia spotkania, konferencji, prezentacji, czy warsztatów. Zapewniamy właściwą atmosferę do pracy podczas wynajmu na godziny sali konferencyjnej.

W tym dziale: DO WYNAJĘCIA MIEJSCE PRZY BIURKU NA GODZINY, GABINET NA GODZINY WROCŁAW, BIURKO COWORKING WROCŁAW WYNAJEM, BIURKO NA WYNAJEM NA GODZINY Z INTERNETEM WROCŁAW, WYNAJEM BIURO NA GODZINY WROCŁAW.

Biuro do wynajęcia na godziny Wrocław

W biurowcu przy ul. Niemczańskiej 33, Wrocław oferujemy biuro na wynajem w pełni wyposażone, sale multimedialne i zawsze dopasowane do potrzeb spotkania z klientem, kontrahentem, czy na szkolenie, warsztaty, czy pracy własnej. Nasze biuro na godziny to sala konferencyjna i sala szkoleniowa posiadają sprzęt w pełni gotowy na profesjonalne spotkanie biznesowe: multimedialny rzutnik, flipchart, okrągły stół z krzesłami, szybki, niezawodny i stabilny Internet światłowodowy o prędkości 400 Mb/s dostępny przez WiFi. Ta przestrzeń sprawdziła się wielokrotnie jako miejsce do przeprowadzania rozmowy kwalifikacyjnej, spotkanie z klientami czy partnerami biznesowymi oraz podczas organizacji szkolenia, warsztatów i konferencji.

W tym dziale: wynajem biuro na godziny Wrocław, biurko na wynajem na godziny z internetem Wrocław, biurko coworking Wrocław wynajem, gabinet na godziny Wrocław, do wynajęcia miejsce przy biurku na godziny.